PUAR BV
1,0 VTEDe score van PUAR verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +1115 % Totaal activa +435 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van PUAR
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | 613 441 € | |||
| Nettoresultaat | 1 780 € | |||
| Eigen vermogen | −29 644 € | |||
| Liquide middelen | 4 105 € | |||
| EBITDA | 5 678 € | |||
| Totaal activa | 203 628 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 15/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 10/12/2023
Financiële analyse van PUAR
- Solvabiliteit-14,6 %mediaan van de sector: 24,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van PUAR
Publicaties van PUAR in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0786.368.904
- Btw-nummer
- BE0786368904
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0786368904 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/05/2022
- Zetel
- 1420 Eigenbrakel
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (NACE 47110)
PUAR (BV) is sinds 2022 gevestigd in Eigenbrakel en actief in: niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 613 441 €, een winst van 1 780 € en een eigen vermogen van −29 644 €. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -14,6 %, onder de mediaan van de sector (24,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als PUAR
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- GAL NOR Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Anderlecht · balans 16 219 €
- Neelam Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Houthalen-Helchteren · balans 225 268 €
- EL Soussi Markt Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Antwerpen · balans 185 829 €
- BY21 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Sint-Pieters-Leeuw · balans 176 402 €
- Sodhi Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Glabbeek · balans 176 465 €
- Disvarna Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Waregem · balans 187 517 €
- MG Express Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Koekelberg · balans 185 058 €
- Macdav Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen Hoogstraten · balans 285 593 €
Veelgestelde vragen over PUAR
Wat is de omzet van PUAR?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van PUAR 613 441 €.
Wat is het btw-nummer van PUAR?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0786368904 voor PUAR, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0786.368.904.
Waar is de zetel van PUAR?
Volgens het KBO-register is de zetel van PUAR gevestigd in 1420 Eigenbrakel.
Wat is het eigen vermogen van PUAR?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van PUAR -29 644 €, een solvabiliteit van -14,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft PUAR?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van PUAR?
Het register telt 2 actieve mandaten bij PUAR. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van PUAR
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →