Fire BV
0,1 VTEDe score van Fire verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +1113 % Totaal activa +853 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Fire
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 258 451 € | |||
| Eigen vermogen | 416 144 € | |||
| Liquide middelen | 362 884 € | |||
| EBITDA | 356 920 € | |||
| Totaal activa | 908 337 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 02/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 01/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 01/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 22/06/2023
Financiële analyse van Fire
- Solvabiliteit45,8 %mediaan van de sector: 48,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Fire
Publicaties van Fire in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0785.419.688
- Btw-nummer
- BE0785419688
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0785419688 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 26/04/2022
- Zetel
- 2491 Balen
- Grootte
- Zeer klein · 0,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 02/07/2026
- Activiteit
- Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43211)
Fire (BV) is sinds 2022 gevestigd in Balen en actief in: algemene elektrotechnische installatiewerken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 258 451 € en een eigen vermogen van 416 144 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 0,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 45,8 %, onder de mediaan van de sector (48,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Fire
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DJOE Elektrische installatie Vorselaar · balans 412 858 €
- Schellekens Elektro Elektrische installatie Vosselaar · balans 387 419 €
- Billief Elektrische installatie Hasselt · balans 159 972 €
- Macam Projects Elektrische installatie Lommel · balans 144 056 €
- De Mey Technics Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Zele · balans 218 736 €
- Sanitro Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Sint-Niklaas · balans 3 291 €
- Meetec Elektrische installatie Mechelen · balans 802 495 €
- Techniek OP Maat Elektrische installatie Heist-op-den-Berg · balans 753 648 €
Veelgestelde vragen over Fire
Wat is de omzet van Fire?
Fire legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Fire?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0785419688 voor Fire, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0785.419.688.
Waar is de zetel van Fire?
Volgens het KBO-register is de zetel van Fire gevestigd in 2491 Balen.
Wat is het eigen vermogen van Fire?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Fire 416 144 €, een solvabiliteit van 45,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Fire?
Gemiddeld 0,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Fire?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Fire. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Fire
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →