RORU BV
16,5 VTEDe score van RORU verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +2841 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van RORU
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −497 554 € | |||
| Eigen vermogen | −708 868 € | |||
| Liquide middelen | 99 837 € | |||
| EBITDA | −367 527 € | |||
| Totaal activa | € 1,20 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 13/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
Financiële analyse van RORU
- Solvabiliteit-59,3 %mediaan van de sector: 32,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van RORU
Publicaties van RORU in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0783.798.701
- Btw-nummer
- BE0783798701
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0783798701 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 24/03/2022
- Zetel
- 1820 Steenokkerzeel
- Grootte
- Klein · 16,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden (NACE 56112)
RORU (BV) is sinds 2022 gevestigd in Steenokkerzeel en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 497 554 € en een eigen vermogen van −708 868 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 16,5 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -59,3 %, onder de mediaan van de sector (32,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als RORU
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Didon Activiteiten van restaurants Brussel · balans € 1,21 mln
- La Galère Activiteiten van restaurants Ukkel · balans € 1,27 mln
- DAH Activiteiten van restaurants Elsene · balans € 1,14 mln
- Cathmore AND Donnelly Activiteiten van restaurants Knokke-Heist · balans € 1,19 mln
- Soliexco Activiteiten van restaurants Neufchâteau · balans € 1,20 mln
- Speed Rest Activiteiten van restaurants Luik · balans € 1,20 mln
- Colrest Activiteiten van restaurants Sint-Niklaas · balans € 1,19 mln
- Fly Food Charlie Activiteiten van restaurants Gent · balans € 1,21 mln
Veelgestelde vragen over RORU
Wat is de omzet van RORU?
RORU legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van RORU?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0783798701 voor RORU, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0783.798.701.
Waar is de zetel van RORU?
Volgens het KBO-register is de zetel van RORU gevestigd in 1820 Steenokkerzeel.
Wat is het eigen vermogen van RORU?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van RORU -708 868 €, een solvabiliteit van -59,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft RORU?
Gemiddeld 16,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van RORU?
Het register telt 2 actieve mandaten bij RORU. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van RORU
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →