TS BV
De score van TS verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +159 % Totaal activa +40 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van TS
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 30 452 € | ||
| Eigen vermogen | 107 006 € | ||
| Liquide middelen | 78 652 € | ||
| EBITDA | 56 837 € | ||
| Totaal activa | 138 084 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 04/02/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 16/06/2024
Financiële analyse van TS
- Solvabiliteit77,5 %mediaan van de sector: 72,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van TS
Publicaties van TS in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0783.665.968
- Btw-nummer
- BE0783665968
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 07/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 22/03/2022
- Zetel
- 2220 Heist-op-den-Berg
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/02/2026
- Activiteit
- Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86210)
TS (BV) is sinds 2022 gevestigd in Heist-op-den-Berg en actief in: activiteiten van huisartspraktijken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 30 452 € en een eigen vermogen van 107 006 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 77,5 %, boven de mediaan van de sector (72,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als TS
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Water Saves Investment Fund Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Elzele · balans 138 155 €
- BRPZ Consulting Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Walcourt · balans 137 979 €
- La Maison Suisse de Bruxelles Ukkel · balans 137 962 €
- Dr. Hostens Activiteiten van huisartspraktijken Mechelen · balans 137 902 €
- BEST Kasterlee · balans 138 083 €
- Immo D Menen · balans 138 027 €
Veelgestelde vragen over TS
Wat is de omzet van TS?
TS legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van TS?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0783665968 voor TS, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0783.665.968.
Waar is de zetel van TS?
Volgens het KBO-register is de zetel van TS gevestigd in 2220 Heist-op-den-Berg.
Wat is het eigen vermogen van TS?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van TS 107 006 €, een solvabiliteit van 77,5 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van TS?
Het register telt 1 actieve mandaten bij TS. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van TS
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →