CSE Solutions BV
11,1 VTEDe score van CSE Solutions verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2023 → 2025: Eigen vermogen +158 % Totaal activa +98 % Personeelsbestand (gem. VTE) +152 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van CSE Solutions
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 119 543 € | ||
| Eigen vermogen | 423 541 € | ||
| Liquide middelen | 40 858 € | ||
| EBITDA | 484 739 € | ||
| Totaal activa | € 2,03 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2025neergelegd op 19/12/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2024neergelegd op 20/12/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/06/2023neergelegd op 25/01/2024
Financiële analyse van CSE Solutions
- Solvabiliteit20,9 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van CSE Solutions
Publicaties van CSE Solutions in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0780.868.014
- Btw-nummer
- BE0780868014
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0780868014 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 25/01/2022
- Zetel
- 8600 Diksmuide
- Grootte
- Klein · 11,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 19/12/2025
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
CSE Solutions (BV) is sinds 2022 gevestigd in Diksmuide en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 119 543 € en een eigen vermogen van 423 541 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 11,1 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 20,9 %, onder de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als CSE Solutions
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Boeve-Beuselinck Burgerlijke en utiliteitsbouw Koekelare · balans 562 906 €
- Deman Sandrijn Burgerlijke en utiliteitsbouw Gistel · balans 579 336 €
- Vandenbussche - Lampo Burgerlijke en utiliteitsbouw Brugge · balans 664 443 €
- Nick Balcaen Burgerlijke en utiliteitsbouw Wevelgem · balans 564 432 €
- D. Callens Burgerlijke en utiliteitsbouw Menen · balans 485 739 €
- Willemsens en Zonen Burgerlijke en utiliteitsbouw Malle · balans € 1,62 mln
- Renoconcept Burgerlijke en utiliteitsbouw Kortenberg · balans € 2,34 mln
- TS Renovation Burgerlijke en utiliteitsbouw Zaventem · balans 68 329 €
Veelgestelde vragen over CSE Solutions
Wat is de omzet van CSE Solutions?
CSE Solutions legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van CSE Solutions?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0780868014 voor CSE Solutions, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0780.868.014.
Waar is de zetel van CSE Solutions?
Volgens het KBO-register is de zetel van CSE Solutions gevestigd in 8600 Diksmuide.
Wat is het eigen vermogen van CSE Solutions?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van CSE Solutions 423 541 €, een solvabiliteit van 20,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft CSE Solutions?
Gemiddeld 11,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van CSE Solutions?
Het register telt 6 actieve mandaten bij CSE Solutions. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van CSE Solutions
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →