Brebaco BV
De score van Brebaco verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -97 % Totaal activa +101 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Brebaco
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 61 668 € | |||
| Eigen vermogen | 1 000 € | |||
| Liquide middelen | 32 413 € | |||
| EBITDA | 78 870 € | |||
| Totaal activa | 103 062 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 03/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 05/06/2023
Financiële analyse van Brebaco
- Solvabiliteit1,0 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Brebaco
Publicaties van Brebaco in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0780.346.984
- Btw-nummer
- BE0780346984
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0780346984 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 12/01/2022
- Zetel
- 9681 Maarkedal
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Brebaco (BV) is sinds 2022 gevestigd in Maarkedal en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 61 668 € en een eigen vermogen van 1 000 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 1,0 %, onder de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Brebaco
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Clarity by Hageman Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Antwerpen · balans 103 104 €
- F-X IT Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Edingen · balans 102 956 €
- Uptech Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Zedelgem · balans 103 495 €
- Neuville IT Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Walhain · balans 102 442 €
- AvantSage Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Pieters-Woluwe · balans 103 969 €
- SE-link Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Roeselare · balans 101 981 €
- Wauw-IT Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Lummen · balans 101 904 €
- T.M. cyber consultancy Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Deerlijk · balans 101 751 €
Veelgestelde vragen over Brebaco
Wat is de omzet van Brebaco?
Brebaco legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Brebaco?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0780346984 voor Brebaco, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0780.346.984.
Waar is de zetel van Brebaco?
Volgens het KBO-register is de zetel van Brebaco gevestigd in 9681 Maarkedal.
Wat is het eigen vermogen van Brebaco?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Brebaco 1 000 €, een solvabiliteit van 1,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Brebaco?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Brebaco. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Brebaco
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →