DSS Construct BV
1,0 VTEDe score van DSS Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +352 % Totaal activa +88 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van DSS Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 155 989 € | |||
| Eigen vermogen | 155 470 € | |||
| Liquide middelen | 222 279 € | |||
| EBITDA | 235 716 € | |||
| Totaal activa | 259 978 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 10/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 01/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 03/07/2023
Financiële analyse van DSS Construct
- Solvabiliteit59,8 %mediaan van de sector: 42,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van DSS Construct
Publicaties van DSS Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0779.289.189
- Btw-nummer
- BE0779289189
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0779289189 · vastgesteld op 15/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/12/2021
- Zetel
- 1780 Wemmel
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 10/07/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
DSS Construct (BV) is sinds 2021 gevestigd in Wemmel en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 155 989 € en een eigen vermogen van 155 470 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 59,8 %, boven de mediaan van de sector (42,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als DSS Construct
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- JTD-Construct1040 Brussel
- Virgil Renovation1190 Vorst
- A.K.D. Group1130 Brussel
- Aquaduc1070 Anderlecht
- Entreprises Charles Coppens & Fils1150 Sint-Pieters-Woluwe
- 313 Construct1060 Sint-Gillis
- Team MPT1180 Ukkel
- Reno Casa Freres1190 Vorst
Veelgestelde vragen over DSS Construct
Wat is de omzet van DSS Construct?
DSS Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van DSS Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0779289189 voor DSS Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0779.289.189.
Waar is de zetel van DSS Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van DSS Construct gevestigd in 1780 Wemmel.
Wat is het eigen vermogen van DSS Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van DSS Construct 155 470 €, een solvabiliteit van 59,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft DSS Construct?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van DSS Construct?
Het register telt 2 actieve mandaten bij DSS Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van DSS Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →