Klaer BV
De score van Klaer verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +372 % Totaal activa +603 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Klaer
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 235 714 € | |||
| Eigen vermogen | 297 332 € | |||
| Liquide middelen | 8 926 € | |||
| EBITDA | 325 732 € | |||
| Totaal activa | 638 193 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 18/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 12/07/2023
Financiële analyse van Klaer
- Solvabiliteit46,6 %mediaan van de sector: 55,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Klaer
Publicaties van Klaer in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0776.353.950
- Btw-nummer
- BE0776353950
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0776353950 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 21/10/2021
- Zetel
- 3840 Tongeren-Borgloon
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/05/2026
- Activiteit
- Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. (NACE 82990)
Klaer (BV) is sinds 2021 gevestigd in Tongeren-Borgloon en actief in: overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 235 714 € en een eigen vermogen van 297 332 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 46,6 %, onder de mediaan van de sector (55,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Klaer
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Padital Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Houthalen-Helchteren · balans 636 073 €
- ME Company Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Waregem · balans 634 857 €
- Epict Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Haacht · balans 642 054 €
- Hans Missinne Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Ichtegem · balans 633 861 €
- Liseppy Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Beringen · balans 642 962 €
- Alchem.IO Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Kaprijke · balans 643 883 €
- GMCJ Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Brussel · balans 630 823 €
- Yamasaki Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. Etterbeek · balans 630 205 €
Veelgestelde vragen over Klaer
Wat is de omzet van Klaer?
Klaer legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Klaer?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0776353950 voor Klaer, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0776.353.950.
Waar is de zetel van Klaer?
Volgens het KBO-register is de zetel van Klaer gevestigd in 3840 Tongeren-Borgloon.
Wat is het eigen vermogen van Klaer?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Klaer 297 332 €, een solvabiliteit van 46,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Klaer?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Klaer. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Klaer
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →