CD Lemos BV
De score van CD Lemos verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +5197 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van CD Lemos
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 86 892 € | |||
| Eigen vermogen | 24 279 € | |||
| Liquide middelen | 14 899 € | |||
| EBITDA | 117 560 € | |||
| Totaal activa | 127 454 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 06/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 17/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 01/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 13/02/2024
Financiële analyse van CD Lemos
- Solvabiliteit19,0 %mediaan van de sector: 57,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van CD Lemos
Publicaties van CD Lemos in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0774.982.686
- Btw-nummer
- BE0774982686
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0774982686 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/10/2021
- Zetel
- 1360 Perwijs
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 06/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86230)
CD Lemos (BV) is sinds 2021 gevestigd in Perwijs en actief in: activiteiten van tandartspraktijken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 86 892 € en een eigen vermogen van 24 279 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 19,0 %, onder de mediaan van de sector (57,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als CD Lemos
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- US Dental Activiteiten van tandartspraktijken Anderlecht · balans 127 010 €
- Shamsy Cliche Activiteiten van tandartspraktijken Ciney · balans 126 863 €
- Tandartis Activiteiten van tandartspraktijken Tielt · balans 128 055 €
- Sprl Dentiste Jobé Philippe Activiteiten van tandartspraktijken Flémalle · balans 128 066 €
- O’Dent Activiteiten van tandartspraktijken Oudenaarde · balans 128 106 €
- Tandarts Lauren Delande Activiteiten van tandartspraktijken Lubbeek · balans 126 764 €
- EmViKo Activiteiten van tandartspraktijken Antwerpen · balans 128 282 €
- Rotim Activiteiten van tandartspraktijken Heist-op-den-Berg · balans 128 320 €
Veelgestelde vragen over CD Lemos
Wat is de omzet van CD Lemos?
CD Lemos legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van CD Lemos?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0774982686 voor CD Lemos, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0774.982.686.
Waar is de zetel van CD Lemos?
Volgens het KBO-register is de zetel van CD Lemos gevestigd in 1360 Perwijs.
Wat is het eigen vermogen van CD Lemos?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van CD Lemos 24 279 €, een solvabiliteit van 19,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van CD Lemos?
Het register telt 1 actieve mandaten bij CD Lemos. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van CD Lemos
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →