Perrit BV
De score van Perrit verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -79 % Totaal activa +34 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Perrit
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 52 125 € | |||
| Eigen vermogen | 15 023 € | |||
| Liquide middelen | 63 445 € | |||
| EBITDA | 69 542 € | |||
| Totaal activa | 106 757 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 17/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
Financiële analyse van Perrit
- Solvabiliteit14,1 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Perrit
Publicaties van Perrit in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0770.942.142
- Btw-nummer
- BE0770942142
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0770942142 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 09/07/2021
- Zetel
- 8800 Roeselare
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
Perrit (BV) is sinds 2021 gevestigd in Roeselare en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 52 125 € en een eigen vermogen van 15 023 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 14,1 %, onder de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Perrit
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- BENO Support Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Mechelen · balans 106 757 €
- 91 Solutions Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Lommel · balans 106 768 €
- Filipvda QS Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Zemst · balans 106 791 €
- Maya Consulting Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Gent · balans 106 647 €
- t2b.connect Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Sint-Lievens-Houtem · balans 106 542 €
- Cecomatic Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Gavere · balans 106 980 €
- Magical IT Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Brussel · balans 457 078 €
- DGSquare Info Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten Ninove · balans 106 502 €
Veelgestelde vragen over Perrit
Wat is de omzet van Perrit?
Perrit legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Perrit?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0770942142 voor Perrit, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0770.942.142.
Waar is de zetel van Perrit?
Volgens het KBO-register is de zetel van Perrit gevestigd in 8800 Roeselare.
Wat is het eigen vermogen van Perrit?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Perrit 15 023 €, een solvabiliteit van 14,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Perrit?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Perrit. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Perrit
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →