PC Management BV
Opening faillissementDe score van PC Management verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2022 → 2024: Eigen vermogen +89 % Totaal activa -17 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 3 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van PC Management
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 142 190 € | ||
| Eigen vermogen | 363 551 € | ||
| Liquide middelen | 1 000 € | ||
| EBITDA | 39 444 € | ||
| Totaal activa | 701 080 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 28/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 31/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 14/10/2022
Financiële analyse van PC Management
- Solvabiliteit51,9 %mediaan van de sector: 46,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van PC Management
Publicaties van PC Management in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0770.418.441
- Btw-nummer
- BE0770418441
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/06/2021
- Zetel
- 5570 Beauraing
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 28/10/2024
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
PC Management (BV) is sinds 2021 gevestigd in Beauraing en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 142 190 € en een eigen vermogen van 363 551 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 51,9 %, boven de mediaan van de sector (46,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als PC Management
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Vermogensbeheer Eureka Activiteiten van holdings Veurne · balans 702 951 €
- Dimarlog Activiteiten van holdings Wuustwezel · balans 704 796 €
- Jamac Activiteiten van holdings Oudsbergen · balans 709 662 €
- APT Venture Activiteiten van holdings Gent · balans 689 467 €
- DE Winning Activiteiten van holdings Peer · balans 687 522 €
- KvdKONSULTING Activiteiten van holdings Poperinge · balans 685 751 €
- Kanoe Activiteiten van holdings Pelt · balans 685 614 €
- Farmas Activiteiten van holdings Lede · balans 717 100 €
Veelgestelde vragen over PC Management
Wat is de omzet van PC Management?
PC Management legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van PC Management?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0770418441 voor PC Management, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0770.418.441.
Waar is de zetel van PC Management?
Volgens het KBO-register is de zetel van PC Management gevestigd in 5570 Beauraing.
Wat is het eigen vermogen van PC Management?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van PC Management 363 551 €, een solvabiliteit van 51,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van PC Management?
Het register telt 2 actieve mandaten bij PC Management. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van PC Management
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →