Mabev BV
De score van Mabev verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +295 % Totaal activa +215 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Mabev
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 239 459 € | |||
| Eigen vermogen | 713 395 € | |||
| Liquide middelen | 297 491 € | |||
| EBITDA | 322 669 € | |||
| Totaal activa | 821 673 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 27/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 03/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 06/07/2023
Financiële analyse van Mabev
- Solvabiliteit86,8 %mediaan van de sector: 58,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Mabev
Publicaties van Mabev in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0768.314.630
- Btw-nummer
- BE0768314630
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0768314630 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 11/05/2021
- Zetel
- 9031 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Mabev (BV) is sinds 2021 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 239 459 € en een eigen vermogen van 713 395 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 86,8 %, boven de mediaan van de sector (58,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Mabev
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Promaxx Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Antwerpen · balans 744 679 €
- MOIO Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Elsene · balans 53 682 €
- CSLM Management Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Kampenhout · balans 5 345 €
- DG Citadelle Conseils Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Profondeville · balans 824 790 €
- Groep Gora Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Eeklo · balans 829 937 €
- Bruninx Invest Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Diepenbeek · balans 842 116 €
- ELRI Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Ingelmunster · balans 842 482 €
- Giulia-Louise Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Seraing · balans 799 744 €
Veelgestelde vragen over Mabev
Wat is de omzet van Mabev?
Mabev legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Mabev?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0768314630 voor Mabev, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0768.314.630.
Waar is de zetel van Mabev?
Volgens het KBO-register is de zetel van Mabev gevestigd in 9031 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Mabev?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Mabev 713 395 €, een solvabiliteit van 86,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Mabev?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Mabev. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Mabev
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →