Calortech BV
3,9 VTEDe score van Calortech verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +110 % Totaal activa +94 % Personeelsbestand (gem. VTE) +15 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Calortech
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 178 295 € | |||
| Eigen vermogen | € 1,58 mln | |||
| Liquide middelen | 986 084 € | |||
| EBITDA | 250 742 € | |||
| Totaal activa | € 1,71 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 02/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 27/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/08/2023
Financiële analyse van Calortech
- Solvabiliteit92,3 %mediaan van de sector: 50,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Calortech
Publicaties van Calortech in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0763.798.091
- Btw-nummer
- BE0763798091
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0763798091 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 18/02/2021
- Zetel
- 1140 Evere
- Grootte
- Zeer klein · 3,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 02/07/2026
- Activiteit
- Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit (NACE 43222)
Calortech (BV) is sinds 2021 gevestigd in Evere en actief in: installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 178 295 € en een eigen vermogen van € 1,58 mln; de omzet is niet gepubliceerd. Met 3,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 92,3 %, boven de mediaan van de sector (50,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Calortech
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Stulz Belgium Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Brussel · balans € 1,85 mln
- Willems Tecno Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Kortenberg · balans € 1,93 mln
- AM Expert Clima Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Anderlecht · balans € 2,17 mln
- BTA Koeling Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Anderlecht · balans € 1,58 mln
- Abcogen Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Evere · balans € 1,71 mln
- GM-Projects Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Maaseik · balans € 1,72 mln
- Matthijs Technics Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Lochristi · balans € 1,69 mln
- Ecoterm Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Lokeren · balans € 1,75 mln
Veelgestelde vragen over Calortech
Wat is de omzet van Calortech?
Calortech legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Calortech?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0763798091 voor Calortech, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0763.798.091.
Waar is de zetel van Calortech?
Volgens het KBO-register is de zetel van Calortech gevestigd in 1140 Evere.
Wat is het eigen vermogen van Calortech?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Calortech 1 579 910 €, een solvabiliteit van 92,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Calortech?
Gemiddeld 3,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Calortech?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Calortech. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Calortech
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →