S&Y Projects BV
3,1 VTEDe score van S&Y Projects verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +249 % Totaal activa -18 % Personeelsbestand (gem. VTE) -28 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van S&Y Projects
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 501 934 € | ||||
| Nettoresultaat | 307 € | ||||
| Eigen vermogen | 29 566 € | ||||
| Liquide middelen | 57 926 € | ||||
| EBITDA | 59 363 € | ||||
| Totaal activa | 254 168 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 25/02/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 14/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 26/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022
Financiële analyse van S&Y Projects
- Solvabiliteit11,6 %mediaan van de sector: 28,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van S&Y Projects
Publicaties van S&Y Projects in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0763.705.249
- Btw-nummer
- BE0763705249
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0763705249 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 16/02/2021
- Zetel
- 2018 Antwerpen
- Grootte
- Zeer klein · 3,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/02/2026
- Activiteit
- Detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers) (NACE 47241)
S&Y Projects (BV) is sinds 2021 gevestigd in Antwerpen en actief in: detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 501 934 €, een winst van 307 € en een eigen vermogen van 29 566 €. Met 3,1 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 11,6 %, onder de mediaan van de sector (28,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als S&Y Projects
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Bakkerij De Lelie Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Antwerpen · balans 166 322 €
- Chef Farini Detailhandel in brood, banket en suikerwerk Antwerpen · balans 112 755 €
- FAT CAT Activiteiten van restaurants Antwerpen · balans 485 461 €
- Goksu GAP Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Antwerpen · balans 113 213 €
- Kündür Vervaardiging van beschuit, biscuit en houdbaar banketbakkerswerk Genk · balans 461 100 €
- J&K Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Antwerpen · balans 724 546 €
- Bekkaoui Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Boom · balans 74 507 €
- Deli Lokeren Detailhandel in brood, banket en suikerwerk Lokeren · balans 241 419 €
Veelgestelde vragen over S&Y Projects
Wat is de omzet van S&Y Projects?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van S&Y Projects 501 934 €.
Wat is het btw-nummer van S&Y Projects?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0763705249 voor S&Y Projects, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0763.705.249.
Waar is de zetel van S&Y Projects?
Volgens het KBO-register is de zetel van S&Y Projects gevestigd in 2018 Antwerpen.
Wat is het eigen vermogen van S&Y Projects?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van S&Y Projects 29 566 €, een solvabiliteit van 11,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft S&Y Projects?
Gemiddeld 3,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van S&Y Projects?
Het register telt 1 actieve mandaten bij S&Y Projects. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van S&Y Projects
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →