Hecla BV
De score van Hecla verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +212 % Totaal activa +154 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Hecla
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 49 049 € | |||
| Eigen vermogen | 261 112 € | |||
| Liquide middelen | 83 350 € | |||
| Totaal activa | € 3,29 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 27/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/06/2022
Financiële analyse van Hecla
- Solvabiliteit7,9 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Hecla
Publicaties van Hecla in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0761.887.488
- Btw-nummer
- BE0761887488
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0761887488 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 21/01/2021
- Zetel
- 2970 Schilde
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 27/08/2025
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Hecla (BV) is sinds 2021 gevestigd in Schilde en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 49 049 € en een eigen vermogen van 261 112 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 7,9 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Hecla
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Dero-Invest Activiteiten van holdings Grâce-Hollogne · balans € 3,29 mln
- Kordaelbos Activiteiten van holdings Kruisem · balans € 3,28 mln
- Galafos Activiteiten van holdings Namen · balans € 3,28 mln
- J.D.I. Activiteiten van holdings Aarschot · balans € 3,31 mln
- Vantage Activiteiten van holdings Zaventem · balans € 3,25 mln
- ML Holding Activiteiten van holdings Châtelet · balans € 3,24 mln
- TDV Real Estate Investments Activiteiten van holdings Knokke-Heist · balans € 3,23 mln
- SB Projects Activiteiten van holdings Ieper · balans € 3,36 mln
Veelgestelde vragen over Hecla
Wat is de omzet van Hecla?
Hecla legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Hecla?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0761887488 voor Hecla, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0761.887.488.
Waar is de zetel van Hecla?
Volgens het KBO-register is de zetel van Hecla gevestigd in 2970 Schilde.
Wat is het eigen vermogen van Hecla?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Hecla 261 112 €, een solvabiliteit van 7,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Hecla?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Hecla. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Hecla
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →