Mathibaud BV
De score van Mathibaud verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +13 % Totaal activa -33 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Mathibaud
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 15 391 € | ||||
| Eigen vermogen | 137 862 € | ||||
| Liquide middelen | 7 738 € | ||||
| Totaal activa | 318 799 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 20/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Mathibaud
- Solvabiliteit43,2 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Mathibaud
Publicaties van Mathibaud in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0760.591.351
- Btw-nummer
- BE0760591351
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0760591351 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/12/2020
- Zetel
- 3000 Leuven
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Mathibaud (BV) is sinds 2020 gevestigd in Leuven en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 15 391 € en een eigen vermogen van 137 862 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 43,2 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Mathibaud
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- AG92 Management & Holding Activiteiten van holdings Raeren · balans 318 362 €
- AMC Company Activiteiten van holdings Hoogstraten · balans 319 561 €
- Arco Holding Activiteiten van holdings Flémalle · balans 319 672 €
- Double Deck Activiteiten van holdings Itter · balans 317 679 €
- Deco Facto Activiteiten van holdings Herentals · balans 320 056 €
- Actif & C° Activiteiten van holdings Zonhoven · balans 317 534 €
- Lemach Activiteiten van holdings Kalmthout · balans 317 185 €
- Flowed Solutions Activiteiten van holdings Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · balans 322 110 €
Veelgestelde vragen over Mathibaud
Wat is de omzet van Mathibaud?
Mathibaud legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Mathibaud?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0760591351 voor Mathibaud, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0760.591.351.
Waar is de zetel van Mathibaud?
Volgens het KBO-register is de zetel van Mathibaud gevestigd in 3000 Leuven.
Wat is het eigen vermogen van Mathibaud?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Mathibaud 137 862 €, een solvabiliteit van 43,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Mathibaud?
Het register telt 4 actieve mandaten bij Mathibaud. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Mathibaud
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →