Spacompany BV
1,5 VTEDe score van Spacompany verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +58 % Totaal activa +5 % Personeelsbestand (gem. VTE) -25 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Spacompany
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 249 083 € | ||||
| Eigen vermogen | 989 365 € | ||||
| Liquide middelen | 633 630 € | ||||
| EBITDA | 388 911 € | ||||
| Totaal activa | € 1,37 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 16/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 24/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 24/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 24/06/2022
Financiële analyse van Spacompany
- Solvabiliteit72,2 %mediaan van de sector: 40,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Spacompany
Publicaties van Spacompany in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0760.449.712
- Btw-nummer
- BE0760449712
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0760449712 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/12/2020
- Zetel
- 9220 Hamme (Vl.)
- Grootte
- Zeer klein · 1,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 16/06/2026
- Activiteit
- Detailhandel in overige bouwmaterialen, n.e.g. (NACE 47529)
Spacompany (BV) is sinds 2020 gevestigd in Hamme (Vl.) en actief in: detailhandel in overige bouwmaterialen, n.e.g.. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 249 083 € en een eigen vermogen van 989 365 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 72,2 %, boven de mediaan van de sector (40,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Spacompany
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- B' eau Pools Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Hamme (Vl.) · balans 592 642 €
- Crystal Springs Detailhandel in meubelen, verlichtingstoestellen, tafelgerei en andere huishoudelijke artikelen Lebbeke · balans 298 519 €
- Luyckx Machines Reparatie en onderhoud van machines Ledegem · balans € 5,13 mln
- Zwembad Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Kampenhout · balans € 4,66 mln
- Pelletkachels West Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas Brugge · balans 876 803 €
- Chaleur & Style Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel Moeskroen · balans 628 572 €
- Yildiz Import-Export Detailhandel in meubelen, verlichtingstoestellen, tafelgerei en andere huishoudelijke artikelen Hasselt · balans 34 326 €
- Lena Home Deco Detailhandel in ICT-apparatuur Genk · balans 391 923 €
Veelgestelde vragen over Spacompany
Wat is de omzet van Spacompany?
Spacompany legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Spacompany?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0760449712 voor Spacompany, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0760.449.712.
Waar is de zetel van Spacompany?
Volgens het KBO-register is de zetel van Spacompany gevestigd in 9220 Hamme (Vl.).
Wat is het eigen vermogen van Spacompany?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Spacompany 989 365 €, een solvabiliteit van 72,2 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Spacompany?
Gemiddeld 1,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Spacompany?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Spacompany. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Spacompany
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →