Methodes ET Techniques Laser BV
1,0 VTEDe score van Methodes ET Techniques Laser verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +9 % Personeelsbestand (gem. VTE) 0 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Methodes ET Techniques Laser
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 841 € | ||||
| Nettoresultaat | 59 705 € | ||||
| Eigen vermogen | 13 579 € | ||||
| Liquide middelen | 19 342 € | ||||
| EBITDA | 83 072 € | ||||
| Totaal activa | 108 420 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 16/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 18/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/09/2022
Financiële analyse van Methodes ET Techniques Laser
- Solvabiliteit12,5 %mediaan van de sector: 42,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Methodes ET Techniques Laser
1 actieve bestuurder(s) in het register.
Aandeelhouders en deelnemingen van Methodes ET Techniques Laser →Publicaties van Methodes ET Techniques Laser in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0758.467.942
- Btw-nummer
- BE0758467942
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0758467942 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 16/11/2020
- Zetel
- 7730 Estaimpuis
- Grootte
- Zeer klein · 1,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/09/2026
- Activiteit
- Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25110)
Methodes ET Techniques Laser (BV) is sinds 2020 gevestigd in Estaimpuis en actief in: vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 841 €, een winst van 59 705 € en een eigen vermogen van 13 579 €. Met 1,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 12,5 %, onder de mediaan van de sector (42,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Methodes ET Techniques Laser
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Safitech Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Zulte · balans 45 643 €
- K1000-works Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Staden · balans 108 393 €
- Metal Design Ferronnerie Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Seraing · balans 107 599 €
- Ferronnerie GRAVITZ Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Kapelle-op-den-Bos · balans 110 052 €
- Bruwelding Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Sint-Agatha-Berchem · balans 111 161 €
- Totaal IN Metaal Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Izegem · balans 112 004 €
- GVH Welding Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Zandhoven · balans 112 043 €
- Vandecaveye Technics Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan Pittem · balans 113 011 €
Veelgestelde vragen over Methodes ET Techniques Laser
Wat is de omzet van Methodes ET Techniques Laser?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Methodes ET Techniques Laser 841 €.
Wat is het btw-nummer van Methodes ET Techniques Laser?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0758467942 voor Methodes ET Techniques Laser, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0758.467.942.
Waar is de zetel van Methodes ET Techniques Laser?
Volgens het KBO-register is de zetel van Methodes ET Techniques Laser gevestigd in 7730 Estaimpuis.
Wat is het eigen vermogen van Methodes ET Techniques Laser?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Methodes ET Techniques Laser 13 579 €, een solvabiliteit van 12,5 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Methodes ET Techniques Laser?
Gemiddeld 1,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Methodes ET Techniques Laser?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Methodes ET Techniques Laser. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Methodes ET Techniques Laser
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →