Baksel BV
1,8 VTEDe score van Baksel verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +46 % Totaal activa +118 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 4 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Baksel
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 11 699 € | |||
| Eigen vermogen | 58 710 € | |||
| Liquide middelen | 81 123 € | |||
| EBITDA | 48 543 € | |||
| Totaal activa | 210 513 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 18/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 14/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 12/06/2023
Financiële analyse van Baksel
- Solvabiliteit27,9 %mediaan van de sector: 37,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Baksel
Publicaties van Baksel in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0753.754.435
- Btw-nummer
- BE0753754435
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0753754435 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 07/09/2020
- Zetel
- 9190 Stekene
- Grootte
- Zeer klein · 1,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 18/06/2026
- Activiteit
- Ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk (NACE 10712)
Baksel (BV) is sinds 2020 gevestigd in Stekene en actief in: ambachtelijke vervaardiging van brood en van vers banketbakkerswerk. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 11 699 € en een eigen vermogen van 58 710 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 27,9 %, onder de mediaan van de sector (37,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Baksel
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- KAYA Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Gent · balans 211 033 €
- Kizilca Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Antwerpen · balans 209 796 €
- Patisserie Geers Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Kortrijk · balans 209 791 €
- Esila-Selin Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Charleroi · balans 209 306 €
- Bakkerij Blanchaert H. Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Deinze · balans 209 049 €
- Huyghe Reinoud Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Komen-Waasten · balans 204 974 €
- Stallaert Bakkerij Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Grimbergen · balans 204 840 €
- DE Broodbakker Vervaardiging van brood; vervaardiging van vers banketbakkerswerk Lier · balans 216 419 €
Veelgestelde vragen over Baksel
Wat is de omzet van Baksel?
Baksel legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Baksel?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0753754435 voor Baksel, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0753.754.435.
Waar is de zetel van Baksel?
Volgens het KBO-register is de zetel van Baksel gevestigd in 9190 Stekene.
Wat is het eigen vermogen van Baksel?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Baksel 58 710 €, een solvabiliteit van 27,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Baksel?
Gemiddeld 1,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Baksel?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Baksel. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Baksel
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →