Blou BV
De score van Blou verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -88 % Totaal activa -78 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 6 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Blou
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 492 745 € | ||||
| Eigen vermogen | 126 000 € | ||||
| Liquide middelen | 105 451 € | ||||
| EBITDA | 683 615 € | ||||
| Totaal activa | 328 083 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 26/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 13/03/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 21/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 17/02/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 28/06/2022
Financiële analyse van Blou
- Solvabiliteit38,4 %mediaan van de sector: 56,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Blou
Publicaties van Blou in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0749.794.855
- Btw-nummer
- BE0749794855
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0749794855 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/07/2020
- Zetel
- 9830 Sint-Martens-Latem
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 26/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300)
Blou (BV) is sinds 2020 gevestigd in Sint-Martens-Latem en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 492 745 € en een eigen vermogen van 126 000 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 38,4 %, onder de mediaan van de sector (56,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Blou
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Nadece Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Edegem · balans 329 363 €
- PAT4U Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Braives · balans 329 791 €
- BBFIN Management Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Pont-à-Celles · balans 329 912 €
- Etudes, Conseils et Management Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Waver · balans 330 299 €
- Belco Finance Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Ukkel · balans 331 080 €
- Tine Dirckx Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Antwerpen · balans 324 453 €
- Thinky Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Waterloo · balans 323 101 €
- Martine BALLEGEER Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Waver · balans 333 480 €
Veelgestelde vragen over Blou
Wat is de omzet van Blou?
Blou legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Blou?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0749794855 voor Blou, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0749.794.855.
Waar is de zetel van Blou?
Volgens het KBO-register is de zetel van Blou gevestigd in 9830 Sint-Martens-Latem.
Wat is het eigen vermogen van Blou?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Blou 126 000 €, een solvabiliteit van 38,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Blou?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Blou. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Blou
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →