Techni-Self BV
17,1 VTEDe score van Techni-Self verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -64 % Totaal activa -38 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Techni-Self
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −240 447 € | ||||
| Eigen vermogen | 116 743 € | ||||
| Liquide middelen | 73 084 € | ||||
| EBITDA | −146 344 € | ||||
| Totaal activa | 970 317 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 01/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 25/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Techni-Self
- Solvabiliteit12,0 %mediaan van de sector: 47,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Techni-Self
10 actieve bestuurder(s) in het register.
en 4 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Techni-Self →Publicaties van Techni-Self in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0748.767.150
- Btw-nummer
- BE0748767150
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0748767150 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 19/06/2020
- Zetel
- 6210 Les Bons Villers
- Grootte
- Klein · 17,1 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 01/09/2026
- Activiteit
- Sanitaire werkzaamheden (NACE 43221)
Techni-Self (BV) is sinds 2020 gevestigd in Les Bons Villers en actief in: sanitaire werkzaamheden. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 240 447 € en een eigen vermogen van 116 743 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 17,1 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 12,0 %, onder de mediaan van de sector (47,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Techni-Self
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- WiiZZ Technics Elektrische installatie Nijvel · balans € 1,12 mln
- Tassin-Bonmariage Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Chaudfontaine · balans 920 292 €
- Vincent Dubois Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Modave · balans 795 628 €
- Cogetech Elektrische installatie Chaudfontaine · balans 690 863 €
- BG Chauffage Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Oupeye · balans 694 902 €
- HESA Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Lebbeke · balans 995 284 €
- Verelec Elektrische installatie Dessel · balans 983 987 €
- Vanhaeren & Zonen Elektrische installatie Beringen · balans € 1,00 mln
Veelgestelde vragen over Techni-Self
Wat is de omzet van Techni-Self?
Techni-Self legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Techni-Self?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0748767150 voor Techni-Self, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0748.767.150.
Waar is de zetel van Techni-Self?
Volgens het KBO-register is de zetel van Techni-Self gevestigd in 6210 Les Bons Villers.
Wat is het eigen vermogen van Techni-Self?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Techni-Self 116 743 €, een solvabiliteit van 12,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Techni-Self?
Gemiddeld 17,1 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Techni-Self?
Het register telt 10 actieve mandaten bij Techni-Self. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Techni-Self
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →