DBLS BV
De score van DBLS verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -95 % Totaal activa +60 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van DBLS
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 24 893 € | ||||
| Eigen vermogen | 3 097 € | ||||
| Liquide middelen | 111 003 € | ||||
| EBITDA | 46 514 € | ||||
| Totaal activa | 159 032 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 12/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 11/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 10/10/2022
Financiële analyse van DBLS
- Solvabiliteit1,9 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van DBLS
Publicaties van DBLS in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0747.737.762
- Btw-nummer
- BE0747737762
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0747737762 · vastgesteld op 01/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/05/2020
- Zetel
- 3010 Leuven
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
DBLS (BV) is sinds 2020 gevestigd in Leuven en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 24 893 € en een eigen vermogen van 3 097 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 1,9 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als DBLS
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- First2 Activiteiten van holdings Oudsbergen · balans 159 215 €
- Eproma Activiteiten van holdings Merksplas · balans 158 570 €
- Just In Time Strategies Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 159 787 €
- PuurLog Activiteiten van holdings Puurs-Sint-Amands · balans 158 252 €
- Tackoen Activiteiten van holdings Hasselt · balans 158 199 €
- PSBC Activiteiten van holdings Kluisbergen · balans 159 986 €
- GLW Nelis Management Activiteiten van holdings Oudsbergen · balans 157 921 €
- Jelyx Activiteiten van holdings Essen · balans 157 585 €
Veelgestelde vragen over DBLS
Wat is de omzet van DBLS?
DBLS legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van DBLS?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0747737762 voor DBLS, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0747.737.762.
Waar is de zetel van DBLS?
Volgens het KBO-register is de zetel van DBLS gevestigd in 3010 Leuven.
Wat is het eigen vermogen van DBLS?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van DBLS 3 097 €, een solvabiliteit van 1,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van DBLS?
Het register telt 1 actieve mandaten bij DBLS. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van DBLS
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →