D-Elements BV
Opening faillissement 4,0 VTEDe score van D-Elements verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Totaal activa -14 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van D-Elements
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −671 027 € | ||||
| Eigen vermogen | −593 248 € | ||||
| Liquide middelen | 45 € | ||||
| EBITDA | −440 819 € | ||||
| Totaal activa | € 1,16 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 23/09/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 18/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 30/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/09/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 31/08/2021
Financiële analyse van D-Elements
- Solvabiliteit-51,3 %mediaan van de sector: 48,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van D-Elements
Publicaties van D-Elements in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0744.712.748
- Btw-nummer
- BE0744712748
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 13/10/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 04/03/2020
- Zetel
- 3080 Tervuren
- Grootte
- Zeer klein · 4,0 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 23/09/2025
- Activiteit
- Overige bouwinstallatie (NACE 43240)
D-Elements (BV) is sinds 2020 gevestigd in Tervuren en actief in: overige bouwinstallatie. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een verlies van 671 027 € en een eigen vermogen van −593 248 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,0 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -51,3 %, onder de mediaan van de sector (48,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als D-Elements
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Etalutil3150 Haacht
- Outdoor Access Control Company3080 Tervuren
- BB Pools3130 Begijnendijk
- Vacor3150 Haacht
- Checkpoints3012 Leuven
- ETN. W. Leenaerts - Magosse3040 Huldenberg
- Go Watts3290 Diest
- Calisto3053 Oud-Heverlee
Veelgestelde vragen over D-Elements
Wat is de omzet van D-Elements?
D-Elements legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van D-Elements?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0744712748 voor D-Elements, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0744.712.748.
Waar is de zetel van D-Elements?
Volgens het KBO-register is de zetel van D-Elements gevestigd in 3080 Tervuren.
Wat is het eigen vermogen van D-Elements?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van D-Elements -593 248 €, een solvabiliteit van -51,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft D-Elements?
Gemiddeld 4,0 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van D-Elements?
Het register telt 3 actieve mandaten bij D-Elements. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van D-Elements
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →