M2C BV
De score van M2C verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -73 % Totaal activa -1 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 6 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van M2C
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 123 215 € | ||||
| Eigen vermogen | 51 829 € | ||||
| Liquide middelen | 82 338 € | ||||
| EBITDA | 191 969 € | ||||
| Totaal activa | 236 108 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 20/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 11/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 04/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 20/06/2022
Financiële analyse van M2C
- Solvabiliteit22,0 %mediaan van de sector: 52,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van M2C
Publicaties van M2C in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0742.667.830
- Btw-nummer
- BE0742667830
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0742667830 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/01/2020
- Zetel
- 4280 Hannuit
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/04/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73300)
M2C (BV) is sinds 2020 gevestigd in Hannuit en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 123 215 € en een eigen vermogen van 51 829 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 22,0 %, onder de mediaan van de sector (52,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als M2C
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Akire Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Aarschot · balans 235 766 €
- Fiskr Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Gent · balans 236 467 €
- Transcend2thrive Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Aalst · balans 235 081 €
- Bowhouse Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Brugge · balans 237 259 €
- Management ET Conseil Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Vorst · balans 234 885 €
- Qality Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Chaumont-Gistoux · balans 234 583 €
- WIT Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie Tremelo · balans 238 002 €
- JMC Consult Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie La Louvière · balans 233 422 €
Veelgestelde vragen over M2C
Wat is de omzet van M2C?
M2C legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van M2C?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0742667830 voor M2C, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0742.667.830.
Waar is de zetel van M2C?
Volgens het KBO-register is de zetel van M2C gevestigd in 4280 Hannuit.
Wat is het eigen vermogen van M2C?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van M2C 51 829 €, een solvabiliteit van 22,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van M2C?
Het register telt 1 actieve mandaten bij M2C. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van M2C
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →