Narval BV
4,8 VTEDe score van Narval verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen -85 % Totaal activa +240 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Narval
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 2 743 € | ||||
| Eigen vermogen | 7 743 € | ||||
| Liquide middelen | 84 501 € | ||||
| EBITDA | 21 637 € | ||||
| Totaal activa | 232 786 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 10/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 05/02/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 29/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 24/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van Narval
- Solvabiliteit3,3 %mediaan van de sector: 25,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Narval
Publicaties van Narval in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0739.590.554
- Btw-nummer
- BE0739590554
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0739590554 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 13/12/2019
- Zetel
- 4052 Chaudfontaine
- Grootte
- Zeer klein · 4,8 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 10/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
Narval (BV) is sinds 2019 gevestigd in Chaudfontaine en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 2 743 € en een eigen vermogen van 7 743 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,8 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 3,3 %, onder de mediaan van de sector (25,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Narval
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Loncin Activiteiten van restaurants Antwerpen · balans 232 200 €
- Smaaksalon Activiteiten van restaurants Hasselt · balans 180 490 €
- Pizza A Casa Activiteiten van restaurants Boussu · balans 233 797 €
- Chez ZHU Activiteiten van restaurants Hannuit · balans 233 856 €
- T IV Activiteiten van restaurants Hoei · balans 231 011 €
- TUSH Activiteiten van restaurants Gent · balans 235 271 €
- Nanouche and Co Activiteiten van restaurants Lasne · balans 235 757 €
- Mialina Activiteiten van restaurants Bergen · balans 235 850 €
Veelgestelde vragen over Narval
Wat is de omzet van Narval?
Narval legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Narval?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0739590554 voor Narval, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0739.590.554.
Waar is de zetel van Narval?
Volgens het KBO-register is de zetel van Narval gevestigd in 4052 Chaudfontaine.
Wat is het eigen vermogen van Narval?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Narval 7 743 €, een solvabiliteit van 3,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Narval?
Gemiddeld 4,8 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Narval?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Narval. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Narval
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →