Syntaxa IT and Language Solutions BV
De score van Syntaxa IT and Language Solutions verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +102 % Totaal activa +42 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 6 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Syntaxa IT and Language Solutions
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 28 069 € | ||||
| Eigen vermogen | 135 980 € | ||||
| Liquide middelen | 108 558 € | ||||
| EBITDA | 42 352 € | ||||
| Totaal activa | 167 002 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 05/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 27/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 03/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 24/06/2022
Financiële analyse van Syntaxa IT and Language Solutions
- Solvabiliteit81,4 %mediaan van de sector: 56,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Syntaxa IT and Language Solutions
2 actieve bestuurder(s) in het register.
Aandeelhouders en deelnemingen van Syntaxa IT and Language Solutions →Publicaties van Syntaxa IT and Language Solutions in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0738.415.567
- Btw-nummer
- BE0738415567
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0738415567 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 25/11/2019
- Zetel
- 3910 Pelt
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 05/07/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Syntaxa IT and Language Solutions (BV) is sinds 2019 gevestigd in Pelt en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 28 069 € en een eigen vermogen van 135 980 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 81,4 %, boven de mediaan van de sector (56,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Syntaxa IT and Language Solutions
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Digileaps Ontwerpen van computerprogramma’s Geraardsbergen · balans 143 022 €
- UPPR Ontwerpen van computerprogramma’s Hamoir · balans 191 108 €
- Procyon Agency Ontwerpen van computerprogramma’s Drogenbos · balans 6 870 €
- Altronax Automation Ontwerpen van computerprogramma’s Geel · balans 167 951 €
- Fuseo Ontwerpen van computerprogramma’s Berlaar · balans 138 951 €
- IT Solutions Partner Ontwerpen van computerprogramma’s Flémalle · balans 162 693 €
- Quaxantis Ontwerpen van computerprogramma’s Halen · balans 170 549 €
- Treko Ontwerpen van computerprogramma’s Hasselt · balans 171 225 €
Veelgestelde vragen over Syntaxa IT and Language Solutions
Wat is de omzet van Syntaxa IT and Language Solutions?
Syntaxa IT and Language Solutions legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Syntaxa IT and Language Solutions?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0738415567 voor Syntaxa IT and Language Solutions, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0738.415.567.
Waar is de zetel van Syntaxa IT and Language Solutions?
Volgens het KBO-register is de zetel van Syntaxa IT and Language Solutions gevestigd in 3910 Pelt.
Wat is het eigen vermogen van Syntaxa IT and Language Solutions?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Syntaxa IT and Language Solutions 135 980 €, een solvabiliteit van 81,4 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Syntaxa IT and Language Solutions?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Syntaxa IT and Language Solutions. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Syntaxa IT and Language Solutions
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →