Radar NV
De score van Radar verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +405 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 6 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Radar
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 234 147 € | ||||
| Eigen vermogen | 725 997 € | ||||
| Liquide middelen | 18 832 € | ||||
| EBITDA | 268 753 € | ||||
| Totaal activa | € 2,03 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 20/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 30/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 05/08/2022
Financiële analyse van Radar
- Solvabiliteit35,8 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Radar
Publicaties van Radar in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0736.898.013
- Btw-nummer
- BE0736898013
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0736898013 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 29/10/2019
- Zetel
- 9050 Gent
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 20/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Radar (NV) is sinds 2019 gevestigd in Gent en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 234 147 € en een eigen vermogen van 725 997 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 35,8 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Radar
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- L.I.P. Man Activiteiten van holdings Mechelen · balans € 1,98 mln
- Dekoninck Invest Activiteiten van holdings Ledegem · balans € 1,97 mln
- F3 Finance PE I Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,66 mln
- Maailo Activiteiten van holdings Oostende · balans € 2,03 mln
- Maksor Activiteiten van holdings Kasteelbrakel · balans € 1,92 mln
- PJH Invest Activiteiten van holdings Mechelen · balans € 1,57 mln
- Domein DE Lint Activiteiten van holdings Oud-Turnhout · balans € 2,77 mln
- LaurenSius Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,75 mln
Veelgestelde vragen over Radar
Wat is de omzet van Radar?
Radar legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Radar?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0736898013 voor Radar, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0736.898.013.
Waar is de zetel van Radar?
Volgens het KBO-register is de zetel van Radar gevestigd in 9050 Gent.
Wat is het eigen vermogen van Radar?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Radar 725 997 €, een solvabiliteit van 35,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Radar?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Radar. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Radar
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →