Steenheuvel NV
De score van Steenheuvel verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +8 % Eigen vermogen +20 % Totaal activa +16 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 6 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Steenheuvel
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 420 000 € | ||||
| Nettoresultaat | 584 957 € | ||||
| Eigen vermogen | € 6,67 mln | ||||
| Liquide middelen | 129 473 € | ||||
| Totaal activa | € 6,69 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/05/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 22/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 24/05/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 11/05/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 25/05/2022
Financiële analyse van Steenheuvel
- Solvabiliteit99,7 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Steenheuvel
9 actieve bestuurder(s) in het register.
en 3 andere(n)
Aandeelhouders en deelnemingen van Steenheuvel →Publicaties van Steenheuvel in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0728.811.379
- Btw-nummer
- BE0728811379
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0728811379 · vastgesteld op 06/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 24/06/2019
- Zetel
- 1840 Londerzeel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/05/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Steenheuvel (NV) is sinds 2019 gevestigd in Londerzeel en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 420 000 €, een winst van 584 957 € en een eigen vermogen van € 6,67 mln. De solvabiliteit bedraagt 99,7 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Steenheuvel
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- LES Rascasses Activiteiten van holdings Kortrijk · balans € 6,67 mln
- Triforce Activiteiten van holdings Staden · balans € 6,73 mln
- Full Options Activiteiten van holdings Brasschaat · balans € 6,74 mln
- 4TheFuture Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 6,63 mln
- Sebemm Activiteiten van holdings Izegem · balans € 6,61 mln
- Nobel Hold Activiteiten van holdings Hoogstraten · balans € 6,61 mln
- Damcap Activiteiten van holdings Gent · balans € 6,81 mln
- Adriaansen Holding Activiteiten van holdings Schelle · balans € 6,82 mln
Veelgestelde vragen over Steenheuvel
Wat is de omzet van Steenheuvel?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Steenheuvel 420 000 €.
Wat is het btw-nummer van Steenheuvel?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0728811379 voor Steenheuvel, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0728.811.379.
Waar is de zetel van Steenheuvel?
Volgens het KBO-register is de zetel van Steenheuvel gevestigd in 1840 Londerzeel.
Wat is het eigen vermogen van Steenheuvel?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Steenheuvel 6 667 053 €, een solvabiliteit van 99,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Steenheuvel?
Het register telt 9 actieve mandaten bij Steenheuvel. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Steenheuvel
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →