Keep Smile BV
De score van Keep Smile verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +36 % Totaal activa +41 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Keep Smile
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 98 192 € | ||||
| Eigen vermogen | 618 372 € | ||||
| Liquide middelen | 668 060 € | ||||
| EBITDA | 154 021 € | ||||
| Totaal activa | 719 301 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 19/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 25/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 20/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 27/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 20/06/2022
Financiële analyse van Keep Smile
- Solvabiliteit86,0 %mediaan van de sector: 57,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Keep Smile
Publicaties van Keep Smile in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0722.760.163
- Btw-nummer
- BE0722760163
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 08/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/03/2019
- Zetel
- 4130 Esneux
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 19/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86230)
Keep Smile (BV) is sinds 2019 gevestigd in Esneux en actief in: activiteiten van tandartspraktijken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 98 192 € en een eigen vermogen van 618 372 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 86,0 %, boven de mediaan van de sector (57,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Keep Smile
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Lammens Consulting EN Marketing CO Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen Ronse · balans 719 700 €
- Refugie van Tongerlo Kortenberg · balans 719 937 €
- GAT Export Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies Brussel · balans 720 086 €
- Dapper Ontwerpen van computerprogramma’s Boechout · balans 720 523 €
- AJPF Chaumont-Gistoux · balans 718 932 €
- Real Estate Dilbeek Dilbeek · balans 718 250 €
Veelgestelde vragen over Keep Smile
Wat is de omzet van Keep Smile?
Keep Smile legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Keep Smile?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0722760163 voor Keep Smile, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0722.760.163.
Waar is de zetel van Keep Smile?
Volgens het KBO-register is de zetel van Keep Smile gevestigd in 4130 Esneux.
Wat is het eigen vermogen van Keep Smile?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Keep Smile 618 372 €, een solvabiliteit van 86,0 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Keep Smile?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Keep Smile. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Keep Smile
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →