MENA BV
De score van MENA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +23 % Totaal activa +50 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 5 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van MENA
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −150 € | ||||
| Eigen vermogen | 39 050 € | ||||
| Liquide middelen | 81 652 € | ||||
| EBITDA | 29 817 € | ||||
| Totaal activa | 179 470 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/11/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 06/10/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 28/02/2022
Financiële analyse van MENA
- Solvabiliteit21,8 %mediaan van de sector: 32,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van MENA
Publicaties van MENA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0721.712.563
- Btw-nummer
- BE0721712563
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0721712563 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/02/2019
- Zetel
- 2940 Stabroek
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 30/11/2025
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening (NACE 56111)
MENA (BV) is sinds 2019 gevestigd in Stabroek en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een verlies van 150 € en een eigen vermogen van 39 050 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 21,8 %, onder de mediaan van de sector (32,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als MENA
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Salie Tricolor Activiteiten van restaurants Kortrijk · balans 177 658 €
- Pita SAN Marco Activiteiten van restaurants Aartselaar · balans 177 601 €
- Alavant Activiteiten van restaurants Elsene · balans 181 533 €
- Breakfast DE Decker Activiteiten van restaurants Brugge · balans 181 639 €
- Monte Cristo Activiteiten van restaurants Doornik · balans 177 160 €
- Alex76 Activiteiten van restaurants Mortsel · balans 182 355 €
- Seatime Activiteiten van restaurants Wetteren · balans 182 850 €
- RNCB Activiteiten van restaurants Brussel · balans 175 605 €
Veelgestelde vragen over MENA
Wat is de omzet van MENA?
MENA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van MENA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0721712563 voor MENA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0721.712.563.
Waar is de zetel van MENA?
Volgens het KBO-register is de zetel van MENA gevestigd in 2940 Stabroek.
Wat is het eigen vermogen van MENA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van MENA 39 050 €, een solvabiliteit van 21,8 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van MENA?
Het register telt 1 actieve mandaten bij MENA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van MENA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →