Clearango NV
Opening faillissement 28,7 VTEDe score van Clearango verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2020
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 2 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Clearango
| 2020 | 2019 | |
|---|---|---|
| Nettoresultaat | 472 876 € | |
| Eigen vermogen | 341 439 € | |
| Liquide middelen | € 1,30 mln | |
| EBITDA | 677 229 € | |
| Totaal activa | € 1,87 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 14/06/2021
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 01/07/2020
Financiële analyse van Clearango
- Solvabiliteit18,3 %mediaan van de sector: 24,3 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Clearango
Publicaties van Clearango in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0715.590.477
- Btw-nummer
- BE0715590477
- Peppol
- Niet gevonden op Peppol op 04/11/2026 · Controleren
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 07/12/2018
- Zetel
- 4400 Flémalle
- Grootte
- Klein · 28,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2020 · neergelegd op 14/06/2021
- Activiteit
- Opslag (NACE 52100)
Clearango (NV) is sinds 2018 gevestigd in Flémalle en actief in: opslag. Voor boekjaar 2020 rapporteert ze een winst van 472 876 € en een eigen vermogen van 341 439 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 28,7 voltijdse equivalenten is het een kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 18,3 %, onder de mediaan van de sector (24,3 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Clearango
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- C. G. Opslag Aywaille · balans € 1,83 mln
- B.L.S. Opslag Herstal · balans € 1,67 mln
- Peche Immo Opslag Villers-le-Bouillet · balans € 2,18 mln
- Corcool Opslag Berloz · balans € 1,59 mln
- G5 Logistics Opslag Ans · balans € 2,22 mln
- Envision Logistics Opslag Grâce-Hollogne · balans € 1,56 mln
- Skyhouse Opslag Grâce-Hollogne · balans € 2,25 mln
- Racm Immo Opslag Seraing · balans € 1,53 mln
Veelgestelde vragen over Clearango
Wat is de omzet van Clearango?
Clearango legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2020.
Wat is het btw-nummer van Clearango?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0715590477 voor Clearango, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0715.590.477.
Waar is de zetel van Clearango?
Volgens het KBO-register is de zetel van Clearango gevestigd in 4400 Flémalle.
Wat is het eigen vermogen van Clearango?
Bij de afsluiting van boekjaar 2020 bedraagt het eigen vermogen van Clearango 341 439 €, een solvabiliteit van 18,3 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Clearango?
Gemiddeld 28,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2020.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Clearango?
Het register telt 6 actieve mandaten bij Clearango. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Clearango
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →