Montiris BV
De score van Montiris verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +80 % Totaal activa -11 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Montiris
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 61 144 € | ||||
| Eigen vermogen | 289 601 € | ||||
| Liquide middelen | 129 597 € | ||||
| EBITDA | 147 369 € | ||||
| Totaal activa | € 1,15 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 22/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 28/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 25/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 13/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 28/07/2022
Financiële analyse van Montiris
- Solvabiliteit25,2 %mediaan van de sector: 44,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Montiris
Publicaties van Montiris in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0714.937.015
- Btw-nummer
- BE0714937015
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0714937015 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 29/11/2018
- Zetel
- 2860 Sint-Katelijne-Waver
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 22/04/2026
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201)
Montiris (BV) is sinds 2018 gevestigd in Sint-Katelijne-Waver en actief in: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 61 144 € en een eigen vermogen van 289 601 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 25,2 %, onder de mediaan van de sector (44,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Montiris
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Immobilière RH 270 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Borgworm · balans € 1,15 mln
- Peters-Pauwels Immo Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Rixensart · balans € 1,15 mln
- Kaaihoek Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Roeselare · balans € 1,16 mln
- Verlé-Wuyts Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Mechelen · balans € 1,16 mln
- EBS Immo Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Grâce-Hollogne · balans € 1,15 mln
- Robano Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Rotselaar · balans € 1,15 mln
- OIL Exchange National-Independant OIL Company Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Ukkel · balans € 1,16 mln
- Immo Shaliro Verhuur en exploitatie van eigen of geleased onroerend goed Dilsen-Stokkem · balans € 1,14 mln
Veelgestelde vragen over Montiris
Wat is de omzet van Montiris?
Montiris legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Montiris?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0714937015 voor Montiris, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0714.937.015.
Waar is de zetel van Montiris?
Volgens het KBO-register is de zetel van Montiris gevestigd in 2860 Sint-Katelijne-Waver.
Wat is het eigen vermogen van Montiris?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Montiris 289 601 €, een solvabiliteit van 25,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Montiris?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Montiris. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Montiris
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →