NV Projects BV
2,9 VTEDe score van NV Projects verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +93 % Totaal activa +54 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van NV Projects
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 125 110 € | ||||
| Eigen vermogen | 289 807 € | ||||
| Liquide middelen | 170 260 € | ||||
| EBITDA | 219 398 € | ||||
| Totaal activa | 657 511 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 12/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 17/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 13/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 21/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 07/07/2022
Financiële analyse van NV Projects
- Solvabiliteit44,1 %mediaan van de sector: 41,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van NV Projects
Publicaties van NV Projects in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0712.608.025
- Btw-nummer
- BE0712608025
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0712608025 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 26/10/2018
- Zetel
- 8600 Diksmuide
- Grootte
- Zeer klein · 2,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 12/06/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
NV Projects (BV) is sinds 2018 gevestigd in Diksmuide en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 125 110 € en een eigen vermogen van 289 807 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 44,1 %, boven de mediaan van de sector (41,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als NV Projects
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Vandaele Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Ieper · balans 640 508 €
- Dewitte Cedric Burgerlijke en utiliteitsbouw Diksmuide · balans 682 254 €
- Durie en Vandendriessche Bouwteam Burgerlijke en utiliteitsbouw Bredene · balans 629 932 €
- Bouwbedrijf VAN Biesen Burgerlijke en utiliteitsbouw Merchtem · balans 658 453 €
- Entreprises Generales Noël Couvez Burgerlijke en utiliteitsbouw Zinnik · balans 656 497 €
- Bouwwerken Vervoort Burgerlijke en utiliteitsbouw Nijlen · balans 658 555 €
- algemene bouwonderneming boschmans en zonen Burgerlijke en utiliteitsbouw Pajottegem · balans 654 890 €
- Bouwonderneming Eeckhout - DE Langhe Burgerlijke en utiliteitsbouw Oosterzele · balans 654 678 €
Veelgestelde vragen over NV Projects
Wat is de omzet van NV Projects?
NV Projects legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van NV Projects?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0712608025 voor NV Projects, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0712.608.025.
Waar is de zetel van NV Projects?
Volgens het KBO-register is de zetel van NV Projects gevestigd in 8600 Diksmuide.
Wat is het eigen vermogen van NV Projects?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van NV Projects 289 807 €, een solvabiliteit van 44,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft NV Projects?
Gemiddeld 2,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van NV Projects?
Het register telt 1 actieve mandaten bij NV Projects. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van NV Projects
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →