Manlu BV
De score van Manlu verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2026
Evolutie 2023 → 2026: Eigen vermogen +46 % Totaal activa +42 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Manlu
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 152 865 € | ||||
| Eigen vermogen | € 1,49 mln | ||||
| Liquide middelen | 954 255 € | ||||
| Totaal activa | € 1,52 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2026neergelegd op 18/09/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2025neergelegd op 13/10/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2024neergelegd op 09/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2023neergelegd op 11/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/03/2022neergelegd op 12/09/2022
Financiële analyse van Manlu
- Solvabiliteit97,9 %mediaan van de sector: 60,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Manlu
Publicaties van Manlu in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0701.725.714
- Btw-nummer
- BE0701725714
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0701725714 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 24/08/2018
- Zetel
- 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Laatste jaarrekening
- 2026 · neergelegd op 18/09/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Manlu (BV) is sinds 2018 gevestigd in Sint-Lambrechts-Woluwe en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2026 rapporteert ze een winst van 152 865 € en een eigen vermogen van € 1,49 mln; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 97,9 %, boven de mediaan van de sector (60,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Manlu
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Chadinvest Activiteiten van holdings Merelbeke-Melle · balans € 1,53 mln
- Crijo Activiteiten van holdings Bilzen-Hoeselt · balans € 1,53 mln
- AED Activiteiten van holdings Soumagne · balans € 1,52 mln
- Cartanova Activiteiten van holdings Wevelgem · balans € 1,53 mln
- UBSA Activiteiten van holdings Péruwelz · balans € 1,53 mln
- HRI Activiteiten van holdings Soumagne · balans € 1,52 mln
- Zegmaar Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,52 mln
- Failsafe Group Activiteiten van holdings Antwerpen · balans € 1,51 mln
Veelgestelde vragen over Manlu
Wat is de omzet van Manlu?
Manlu legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2026.
Wat is het btw-nummer van Manlu?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0701725714 voor Manlu, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0701.725.714.
Waar is de zetel van Manlu?
Volgens het KBO-register is de zetel van Manlu gevestigd in 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Wat is het eigen vermogen van Manlu?
Bij de afsluiting van boekjaar 2026 bedraagt het eigen vermogen van Manlu 1 493 384 €, een solvabiliteit van 97,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Manlu?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Manlu. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Manlu
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →