Lukamer BV
De score van Lukamer verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +3 % Totaal activa +4 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Lukamer
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 8 436 € | ||||
| Eigen vermogen | 163 682 € | ||||
| Liquide middelen | 2 793 € | ||||
| EBITDA | −2 682 € | ||||
| Totaal activa | 165 571 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 04/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 02/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 28/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 08/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 17/06/2022
Financiële analyse van Lukamer
- Solvabiliteit98,9 %mediaan van de sector: 32,9 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Lukamer
Publicaties van Lukamer in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0699.557.664
- Btw-nummer
- BE0699557664
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0699557664 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/07/2018
- Zetel
- 8790 Waregem
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 04/06/2026
- Activiteit
- Handel in eigen onroerend goed (NACE 68110)
Lukamer (BV) is sinds 2018 gevestigd in Waregem en actief in: handel in eigen onroerend goed. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 8 436 € en een eigen vermogen van 163 682 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 98,9 %, boven de mediaan van de sector (32,9 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Lukamer
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- LN-Pili TEC Activiteiten van holdings Etterbeek · balans 170 854 €
- IVN Activiteiten van hoofdkantoren Grobbendonk · balans 165 988 €
- Amylin Activiteiten van holdings Izegem · balans 165 136 €
- ND Constructief Activiteiten van hoofdkantoren Ingelmunster · balans 165 135 €
- Stonework Activiteiten van hoofdkantoren Destelbergen · balans 165 091 €
- Targus Machelen (Brab.) · balans 166 190 €
- Hazard Boys Team Activiteiten van hoofdkantoren 's-Gravenbrakel · balans 164 375 €
- Braunfels Investments Activiteiten van holdings Brussel · balans 166 833 €
Veelgestelde vragen over Lukamer
Wat is de omzet van Lukamer?
Lukamer legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Lukamer?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0699557664 voor Lukamer, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0699.557.664.
Waar is de zetel van Lukamer?
Volgens het KBO-register is de zetel van Lukamer gevestigd in 8790 Waregem.
Wat is het eigen vermogen van Lukamer?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Lukamer 163 682 €, een solvabiliteit van 98,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Lukamer?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Lukamer. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Lukamer
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →