M BVBA
De score van M verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +41 % Totaal activa +85 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van M
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 127 730 € | ||||
| Eigen vermogen | 389 111 € | ||||
| Liquide middelen | 80 515 € | ||||
| EBITDA | 245 732 € | ||||
| Totaal activa | € 1,49 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 11/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 12/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 04/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 01/07/2022
Financiële analyse van M
- Solvabiliteit26,1 %mediaan van de sector: 60,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van M
Publicaties van M in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0695.488.317
- Btw-nummer
- BE0695488317
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0695488317 · vastgesteld op 14/10/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 26/04/2018
- Zetel
- 2820 Bonheiden
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62200)
M (BVBA) is sinds 2018 gevestigd in Bonheiden en actief in: activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 127 730 € en een eigen vermogen van 389 111 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 26,1 %, onder de mediaan van de sector (60,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als M
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Buzzworks2550 Kontich
- Nexu2930 Brasschaat
- Phoenix Vp Consulting2018 Antwerpen
- KOO2550 Kontich
- Lucidus2200 Herentals
- Engenia Consulting2610 Antwerpen
- IXOR2800 Mechelen
- Digitalistix2520 Ranst
Veelgestelde vragen over M
Wat is de omzet van M?
M legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van M?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0695488317 voor M, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0695.488.317.
Waar is de zetel van M?
Volgens het KBO-register is de zetel van M gevestigd in 2820 Bonheiden.
Wat is het eigen vermogen van M?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van M 389 111 €, een solvabiliteit van 26,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van M?
Het register telt 1 actieve mandaten bij M. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van M
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →