RSD Constructions BV
De score van RSD Constructions verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen +1488 % Totaal activa +1250 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van RSD Constructions
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 14 739 € | ||||
| Eigen vermogen | 166 898 € | ||||
| Liquide middelen | 54 412 € | ||||
| Totaal activa | 189 193 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 09/04/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 04/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 02/09/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 22/07/2021
Financiële analyse van RSD Constructions
- Solvabiliteit88,2 %mediaan van de sector: 50,7 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van RSD Constructions
Publicaties van RSD Constructions in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0690.961.583
- Btw-nummer
- BE0690961583
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0690961583 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 26/02/2018
- Zetel
- 1180 Ukkel
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 09/04/2026
- Activiteit
- Sanitaire werkzaamheden (NACE 43221)
RSD Constructions (BV) is sinds 2018 gevestigd in Ukkel en actief in: sanitaire werkzaamheden. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een winst van 14 739 € en een eigen vermogen van 166 898 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 88,2 %, boven de mediaan van de sector (50,7 %).
Vergelijkbare vennootschappen als RSD Constructions
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- MD Groupe & Partners Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Eigenbrakel · balans 185 152 €
- Beuselinck Glenn Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Knokke-Heist · balans 193 712 €
- ALC Technic Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Merchtem · balans 194 045 €
- DGE Innovation Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Walhain · balans 183 432 €
- Ideau Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Eigenbrakel · balans 195 217 €
- Jason Desmidt Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Jabbeke · balans 196 524 €
- XT-Technics Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Sint-Laureins · balans 181 479 €
- CV VAN Beeck Loodgieterswerk, installatie van verwarming en klimaatregeling Putte · balans 181 267 €
Veelgestelde vragen over RSD Constructions
Wat is de omzet van RSD Constructions?
RSD Constructions legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van RSD Constructions?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0690961583 voor RSD Constructions, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0690.961.583.
Waar is de zetel van RSD Constructions?
Volgens het KBO-register is de zetel van RSD Constructions gevestigd in 1180 Ukkel.
Wat is het eigen vermogen van RSD Constructions?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van RSD Constructions 166 898 €, een solvabiliteit van 88,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van RSD Constructions?
Het register telt 1 actieve mandaten bij RSD Constructions. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van RSD Constructions
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →