QULO BV
De score van QULO verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +276 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van QULO
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −4 778 € | ||||
| Eigen vermogen | 55 325 € | ||||
| Liquide middelen | 380 € | ||||
| EBITDA | 14 903 € | ||||
| Totaal activa | 110 833 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 27/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 20/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 20/07/2022
Financiële analyse van QULO
- Solvabiliteit49,9 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van QULO
Publicaties van QULO in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0690.812.719
- Btw-nummer
- BE0690812719
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0690812719 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 21/02/2018
- Zetel
- 2440 Geel
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 27/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
QULO (BV) is sinds 2018 gevestigd in Geel en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 4 778 € en een eigen vermogen van 55 325 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 49,9 %, onder de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als QULO
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Happen Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 110 879 €
- Made in Hospitality Activiteiten van holdings Sint-Pieters-Woluwe · balans 110 903 €
- Human Systems Blooming Activiteiten van holdings Chaumont-Gistoux · balans 110 963 €
- Vovema Activiteiten van holdings Aarschot · balans 111 058 €
- Seppe Management Activiteiten van holdings Zoersel · balans 111 126 €
- Warner Bowes Holding Activiteiten van holdings Kapellen · balans 111 220 €
- MoFinPro Activiteiten van holdings Bonheiden · balans 111 297 €
- PEVI Activiteiten van holdings Antwerpen · balans 110 343 €
Veelgestelde vragen over QULO
Wat is de omzet van QULO?
QULO legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van QULO?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0690812719 voor QULO, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0690.812.719.
Waar is de zetel van QULO?
Volgens het KBO-register is de zetel van QULO gevestigd in 2440 Geel.
Wat is het eigen vermogen van QULO?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van QULO 55 325 €, een solvabiliteit van 49,9 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van QULO?
Het register telt 2 actieve mandaten bij QULO. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van QULO
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →