Comunicare Solutions NV
9,5 VTEDe score van Comunicare Solutions verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Omzet +34 % Eigen vermogen -62 % Totaal activa -25 % Personeelsbestand (gem. VTE) -10 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Comunicare Solutions
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 231 172 € | ||||
| Nettoresultaat | −282 250 € | ||||
| Eigen vermogen | 432 608 € | ||||
| Liquide middelen | 46 413 € | ||||
| EBITDA | −154 477 € | ||||
| Totaal activa | € 1,48 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 14/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 16/05/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 07/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 21/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 02/08/2022
Financiële analyse van Comunicare Solutions
- Solvabiliteit29,1 %mediaan van de sector: 50,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Comunicare Solutions
Publicaties van Comunicare Solutions in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0686.922.227
- Btw-nummer
- BE0686922227
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0686922227 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- NV
- Oprichting
- 29/12/2017
- Zetel
- 4000 Luik
- Grootte
- Zeer klein · 9,5 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 14/07/2026
- Activiteit
- Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62100)
Comunicare Solutions (NV) is sinds 2017 gevestigd in Luik en actief in: ontwerpen van computerprogramma’s. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een omzet van 231 172 €, een verlies van 282 250 € en een eigen vermogen van 432 608 €. Met 9,5 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 29,1 %, onder de mediaan van de sector (50,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Comunicare Solutions
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- WLx Consulting Ontwerpen van computerprogramma’s Hoegaarden · balans € 1,25 mln
- Accelor Ontwerpen van computerprogramma’s Gent · balans € 1,07 mln
- Melimpus Ontwerpen van computerprogramma’s Etterbeek · balans € 1,41 mln
- LK Games Ontwerpen van computerprogramma’s Elsene · balans € 1,34 mln
- HI10 Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans € 1,19 mln
- Ceeyu Ontwerpen van computerprogramma’s Antwerpen · balans € 1,93 mln
- Elmos & Partners Ontwerpen van computerprogramma’s Mechelen · balans € 1,50 mln
- Movate Belgium Ontwerpen van computerprogramma’s Brussel · balans € 1,03 mln
Veelgestelde vragen over Comunicare Solutions
Wat is de omzet van Comunicare Solutions?
Volgens de jaarrekening 2025 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Comunicare Solutions 231 172 €.
Wat is het btw-nummer van Comunicare Solutions?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0686922227 voor Comunicare Solutions, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0686.922.227.
Waar is de zetel van Comunicare Solutions?
Volgens het KBO-register is de zetel van Comunicare Solutions gevestigd in 4000 Luik.
Wat is het eigen vermogen van Comunicare Solutions?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Comunicare Solutions 432 608 €, een solvabiliteit van 29,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Comunicare Solutions?
Gemiddeld 9,5 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Comunicare Solutions?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Comunicare Solutions. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Comunicare Solutions
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →