Soffia-MP BV
De score van Soffia-MP verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +822 % Totaal activa +734 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Soffia-MP
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 31 240 € | ||||
| Eigen vermogen | 120 149 € | ||||
| Liquide middelen | 107 456 € | ||||
| Totaal activa | 159 809 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 08/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 03/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 04/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 13/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 05/07/2022
Financiële analyse van Soffia-MP
- Solvabiliteit75,2 %mediaan van de sector: 60,1 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Soffia-MP
Publicaties van Soffia-MP in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0681.853.976
- Btw-nummer
- BE0681853976
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0681853976 · vastgesteld op 03/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 28/09/2017
- Zetel
- 1060 Sint-Gillis
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 08/07/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Soffia-MP (BV) is sinds 2017 gevestigd in Sint-Gillis en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 31 240 € en een eigen vermogen van 120 149 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 75,2 %, boven de mediaan van de sector (60,1 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Soffia-MP
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- DE Harp Activiteiten van holdings Genk · balans 159 826 €
- RVS Trading Activiteiten van holdings Berlare · balans 159 843 €
- Gilson - Libert & Partners Activiteiten van holdings Gent · balans 159 596 €
- Callant Ruben Activiteiten van holdings Gent · balans 160 029 €
- Makos Activiteiten van holdings Hasselt · balans 159 530 €
- Retail Visgroup Activiteiten van holdings Balen · balans 160 112 €
- JMVS Activiteiten van holdings Izegem · balans 160 231 €
- Quality Works Service Activiteiten van holdings Genk · balans 159 158 €
Veelgestelde vragen over Soffia-MP
Wat is de omzet van Soffia-MP?
Soffia-MP legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Soffia-MP?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0681853976 voor Soffia-MP, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0681.853.976.
Waar is de zetel van Soffia-MP?
Volgens het KBO-register is de zetel van Soffia-MP gevestigd in 1060 Sint-Gillis.
Wat is het eigen vermogen van Soffia-MP?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Soffia-MP 120 149 €, een solvabiliteit van 75,2 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Soffia-MP?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Soffia-MP. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Soffia-MP
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →