Lock Control BV
2,9 VTEDe score van Lock Control verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +64 % Totaal activa -3 % Personeelsbestand (gem. VTE) -31 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Lock Control
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 134 424 € | ||||
| Eigen vermogen | 369 497 € | ||||
| Liquide middelen | 86 949 € | ||||
| EBITDA | 243 297 € | ||||
| Totaal activa | 697 312 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 06/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 31/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 08/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 28/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 13/12/2022
Financiële analyse van Lock Control
- Solvabiliteit53,0 %mediaan van de sector: 54,8 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Lock Control
Publicaties van Lock Control in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0681.642.160
- Btw-nummer
- BE0681642160
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0681642160 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 22/09/2017
- Zetel
- 1840 Londerzeel
- Grootte
- Zeer klein · 2,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 06/07/2026
- Activiteit
- Reparatie en onderhoud van andere apparatuur (NACE 33190)
Lock Control (BV) is sinds 2017 gevestigd in Londerzeel en actief in: reparatie en onderhoud van andere apparatuur. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 134 424 € en een eigen vermogen van 369 497 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 53,0 %, onder de mediaan van de sector (54,8 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Lock Control
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Mammoet Industries Groothandel in andere machines en werktuigen Antwerpen · balans 798 643 €
- Avotex Brandbeveiliging Groothandel in andere machines en werktuigen Temse · balans 713 313 €
- Home Tech Concept Elektrische installatie Floreffe · balans 673 606 €
- AIW Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten Genk · balans 686 446 €
- Clevermac Groothandel in andere machines en werktuigen Oostende · balans € 1,84 mln
- van der Velden Solutions Groothandel in andere machines en werktuigen Zedelgem · balans 855 331 €
- RNG Technical Reparatie en onderhoud van machines Kapellen · balans 586 195 €
- NEW Concept Company Groothandel in andere machines en werktuigen Aartselaar · balans € 1,20 mln
Veelgestelde vragen over Lock Control
Wat is de omzet van Lock Control?
Lock Control legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Lock Control?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0681642160 voor Lock Control, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0681.642.160.
Waar is de zetel van Lock Control?
Volgens het KBO-register is de zetel van Lock Control gevestigd in 1840 Londerzeel.
Wat is het eigen vermogen van Lock Control?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Lock Control 369 497 €, een solvabiliteit van 53,0 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Lock Control?
Gemiddeld 2,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Lock Control?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Lock Control. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Lock Control
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →