Naam Denthal BV
2,9 VTEDe score van Naam Denthal verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa +2 % Personeelsbestand (gem. VTE) +93 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Naam Denthal
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 149 422 € | ||||
| Eigen vermogen | 7 268 € | ||||
| Liquide middelen | 116 672 € | ||||
| EBITDA | 241 469 € | ||||
| Totaal activa | 452 410 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 06/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 09/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 26/09/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 31/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 17/10/2022
Financiële analyse van Naam Denthal
- Solvabiliteit1,6 %mediaan van de sector: 59,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Naam Denthal
Publicaties van Naam Denthal in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0678.594.875
- Btw-nummer
- BE0678594875
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0678594875 · vastgesteld op 07/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/07/2017
- Zetel
- 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Grootte
- Zeer klein · 2,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 06/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86230)
Naam Denthal (BV) is sinds 2017 gevestigd in Sint-Lambrechts-Woluwe en actief in: activiteiten van tandartspraktijken. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 149 422 € en een eigen vermogen van 7 268 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 1,6 %, onder de mediaan van de sector (59,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Naam Denthal
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Tantiest Activiteiten van tandartspraktijken Erpe-Mere · balans 452 030 €
- DJWA Activiteiten van tandartspraktijken Sint-Lambrechts-Woluwe · balans 451 857 €
- Tandarts VAN Schoors Activiteiten van tandartspraktijken Geraardsbergen · balans 451 348 €
- Tandartsenpraktijk Joke Cleeren Activiteiten van tandartspraktijken Beringen · balans 453 488 €
- Cabinet Roig Jackers Activiteiten van tandartspraktijken Chaudfontaine · balans 450 924 €
- Claes Kristiaan Tandarts Activiteiten van tandartspraktijken Duffel · balans 454 216 €
- Remi-Dental Activiteiten van tandartspraktijken Elsene · balans 450 358 €
- Mangin-Dent Activiteiten van tandartspraktijken Fléron · balans 450 201 €
Veelgestelde vragen over Naam Denthal
Wat is de omzet van Naam Denthal?
Naam Denthal legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Naam Denthal?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0678594875 voor Naam Denthal, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0678.594.875.
Waar is de zetel van Naam Denthal?
Volgens het KBO-register is de zetel van Naam Denthal gevestigd in 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Wat is het eigen vermogen van Naam Denthal?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Naam Denthal 7 268 €, een solvabiliteit van 1,6 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Naam Denthal?
Gemiddeld 2,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Naam Denthal?
Het register telt 2 actieve mandaten bij Naam Denthal. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Naam Denthal
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →