RenOves BV
De score van RenOves verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +30 % Totaal activa +30 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van RenOves
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 29 684 € | ||||
| Eigen vermogen | 263 830 € | ||||
| Liquide middelen | 97 668 € | ||||
| EBITDA | 52 615 € | ||||
| Totaal activa | 647 889 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/07/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 21/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 23/08/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 29/08/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 05/08/2022
Financiële analyse van RenOves
- Solvabiliteit40,7 %mediaan van de sector: 54,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van RenOves
Publicaties van RenOves in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0677.933.592
- Btw-nummer
- BE0677933592
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0677933592 · vastgesteld op 04/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 05/07/2017
- Zetel
- 2630 Aartselaar
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/07/2026
- Activiteit
- Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen (NACE 46130)
RenOves (BV) is sinds 2017 gevestigd in Aartselaar en actief in: handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 29 684 € en een eigen vermogen van 263 830 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 40,7 %, onder de mediaan van de sector (54,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als RenOves
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Illo-Invest Burgerlijke en utiliteitsbouw Bornem · balans 647 877 €
- Bayit Antwerpen · balans 648 324 €
- Derby Tennisclub Exploitatie van sportaccommodaties Wijnegem · balans 648 362 €
- Delta Extinguishers Diensten in verband met de luchtvaart Virton · balans 648 381 €
- Fevaca International Bouw van plezier- en sportvaartuigen Willebroek · balans 648 529 €
- A.D. Solutions Immo Handel in eigen onroerend goed Antwerpen · balans 676 558 €
- Docteur Vincent Delecluse Moeskroen · balans 648 103 €
- Teneye Immo Aubel · balans 647 652 €
Veelgestelde vragen over RenOves
Wat is de omzet van RenOves?
RenOves legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van RenOves?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0677933592 voor RenOves, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0677.933.592.
Waar is de zetel van RenOves?
Volgens het KBO-register is de zetel van RenOves gevestigd in 2630 Aartselaar.
Wat is het eigen vermogen van RenOves?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van RenOves 263 830 €, een solvabiliteit van 40,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van RenOves?
Het register telt 4 actieve mandaten bij RenOves. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van RenOves
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →