DEVA BV
1,9 VTEDe score van DEVA verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +6 % Totaal activa -16 % Personeelsbestand (gem. VTE) -61 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van DEVA
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −12 987 € | ||||
| Eigen vermogen | 268 690 € | ||||
| Liquide middelen | 29 110 € | ||||
| EBITDA | 23 899 € | ||||
| Totaal activa | 428 821 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 30/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 01/07/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 06/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 07/06/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 27/06/2022
Financiële analyse van DEVA
- Solvabiliteit62,7 %mediaan van de sector: 32,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van DEVA
Publicaties van DEVA in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0671.451.618
- Btw-nummer
- BE0671451618
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0671451618 · vastgesteld op 13/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 13/02/2017
- Zetel
- 3545 Halen
- Grootte
- Zeer klein · 1,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 30/06/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden (NACE 56112)
DEVA (BV) is sinds 2017 gevestigd in Halen en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 12 987 € en een eigen vermogen van 268 690 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 1,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 62,7 %, boven de mediaan van de sector (32,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als DEVA
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Mi media naranja3920 Lommel
- Turan3500 Hasselt
- Chen-YE3890 Gingelom
- Resto IN Viridi3570 Alken
- GOMPY'S en CO3583 Beringen
- Bakkerij LUC Brabanders3500 Hasselt
- Place MA TU VU3520 Zonhoven
- Handobez3770 Riemst
Veelgestelde vragen over DEVA
Wat is de omzet van DEVA?
DEVA legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van DEVA?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0671451618 voor DEVA, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0671.451.618.
Waar is de zetel van DEVA?
Volgens het KBO-register is de zetel van DEVA gevestigd in 3545 Halen.
Wat is het eigen vermogen van DEVA?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van DEVA 268 690 €, een solvabiliteit van 62,7 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft DEVA?
Gemiddeld 1,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van DEVA?
Het register telt 1 actieve mandaten bij DEVA. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van DEVA
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →