Lenrec BV
De score van Lenrec verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Omzet +41 % Eigen vermogen +76 % Totaal activa +30 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd). Er is ook een geconsolideerde jaarrekening van de groep neergelegd: die staat in de volledige fiche.
De volledige fiche omvat 8 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Lenrec
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | 453 217 € | ||||
| Nettoresultaat | 847 633 € | ||||
| Eigen vermogen | € 13,9 mln | ||||
| Liquide middelen | 215 090 € | ||||
| EBITDA | 19 936 € | ||||
| Totaal activa | € 16,4 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 13/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 31/12/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 20/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 02/11/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2020neergelegd op 05/07/2021
Financiële analyse van Lenrec
- Solvabiliteit84,7 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Lenrec
Publicaties van Lenrec in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0668.603.083
- Btw-nummer
- BE0668603083
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0668603083 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 30/12/2016
- Zetel
- 2300 Turnhout
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 13/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Lenrec (BV) is sinds 2016 gevestigd in Turnhout en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een omzet van 453 217 €, een winst van 847 633 € en een eigen vermogen van € 13,9 mln. De solvabiliteit bedraagt 84,7 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Lenrec
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- V & D Activiteiten van holdings Hamme (Vl.) · balans € 15,4 mln
- Xavest Activiteiten van holdings Lendelede · balans € 23,0 mln
- Vandimmo Activiteiten van holdings Kruisem · balans € 24,6 mln
- Santens Holding Activiteiten van holdings Gent · balans € 32,2 mln
- i3-Group Holding Activiteiten van holdings Diest · balans € 26,8 mln
- Berfin Activiteiten van holdings Oostende · balans € 8,81 mln
- V.D.H. - Invest Activiteiten van holdings Oudenaarde · balans € 12,1 mln
- Théléo Activiteiten van holdings Harelbeke · balans € 35,6 mln
Veelgestelde vragen over Lenrec
Wat is de omzet van Lenrec?
Volgens de jaarrekening 2024 neergelegd bij de NBB bedraagt de omzet van Lenrec 453 217 €.
Wat is het btw-nummer van Lenrec?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0668603083 voor Lenrec, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0668.603.083.
Waar is de zetel van Lenrec?
Volgens het KBO-register is de zetel van Lenrec gevestigd in 2300 Turnhout.
Wat is het eigen vermogen van Lenrec?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Lenrec 13 903 144 €, een solvabiliteit van 84,7 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Lenrec?
Het register telt 3 actieve mandaten bij Lenrec. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Lenrec
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →