Dscvr BV
De score van Dscvr verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +40 % Totaal activa -6 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 9 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Dscvr
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 6 510 € | ||||
| Eigen vermogen | 696 966 € | ||||
| Liquide middelen | 111 818 € | ||||
| EBITDA | 34 575 € | ||||
| Totaal activa | 928 666 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 29/08/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 04/06/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 06/10/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 29/07/2022
Financiële analyse van Dscvr
- Solvabiliteit75,1 %mediaan van de sector: 55,6 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Dscvr
Publicaties van Dscvr in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0667.830.449
- Btw-nummer
- BE0667830449
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0667830449 · vastgesteld op 08/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 14/12/2016
- Zetel
- 2610 Antwerpen
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Activiteiten van holdings (NACE 64210)
Dscvr (BV) is sinds 2016 gevestigd in Antwerpen en actief in: activiteiten van holdings. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 6 510 € en een eigen vermogen van 696 966 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 75,1 %, boven de mediaan van de sector (55,6 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Dscvr
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Crux Viridis Activiteiten van holdings Brasschaat · balans 928 724 €
- Frank Giegas Activiteiten van holdings Jette · balans 928 966 €
- Artemis Activiteiten van holdings Oud-Turnhout · balans 928 247 €
- Higher Level Activiteiten van holdings Puurs-Sint-Amands · balans 929 336 €
- W. Klan Activiteiten van holdings Anzegem · balans 929 620 €
- GNG Activiteiten van holdings Bree · balans 927 099 €
- P.V.M. Invest Activiteiten van holdings Lille · balans 930 757 €
- EKMG Activiteiten van holdings Laakdal · balans 926 288 €
Veelgestelde vragen over Dscvr
Wat is de omzet van Dscvr?
Dscvr legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Dscvr?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0667830449 voor Dscvr, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0667.830.449.
Waar is de zetel van Dscvr?
Volgens het KBO-register is de zetel van Dscvr gevestigd in 2610 Antwerpen.
Wat is het eigen vermogen van Dscvr?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Dscvr 696 966 €, een solvabiliteit van 75,1 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Dscvr?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Dscvr. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Dscvr
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →