Blessing BVBA
4,6 VTEDe score van Blessing verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2024
Evolutie 2021 → 2024: Eigen vermogen -26 % Totaal activa +159 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 7 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van Blessing
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −29 637 € | ||||
| Eigen vermogen | 91 402 € | ||||
| Liquide middelen | 12 214 € | ||||
| EBITDA | −13 479 € | ||||
| Totaal activa | 354 405 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 10/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 14/11/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 12/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 30/12/2022
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2019neergelegd op 30/10/2020
Financiële analyse van Blessing
- Solvabiliteit25,8 %mediaan van de sector: 27,4 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Blessing
Publicaties van Blessing in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0653.916.095
- Btw-nummer
- BE0653916095
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0653916095 · vastgesteld op 02/11/2026
- Rechtsvorm
- BVBA
- Oprichting
- 11/05/2016
- Zetel
- 1050 Elsene
- Grootte
- Zeer klein · 4,6 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2024 · neergelegd op 10/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden (NACE 56112)
Blessing (BVBA) is sinds 2016 gevestigd in Elsene en actief in: activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, m.u.v. mobiele eetgelegenheden. Voor boekjaar 2024 rapporteert ze een verlies van 29 637 € en een eigen vermogen van 91 402 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 4,6 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 25,8 %, onder de mediaan van de sector (27,4 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Blessing
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- AZK Invest Activiteiten van restaurants Elsene · balans 354 950 €
- Basils.Congres Activiteiten van restaurants Brussel · balans 350 145 €
- JAM Activiteiten van restaurants Dendermonde · balans 352 246 €
- Frituur De Gendarm Activiteiten van restaurants Dilbeek · balans 309 927 €
- ET Durp Activiteiten van restaurants Sint-Truiden · balans 353 842 €
- Friethuis DE Cottages Activiteiten van restaurants Blankenberge · balans 354 977 €
- Hemen Activiteiten van restaurants Tienen · balans 353 662 €
- HELI Activiteiten van restaurants Aalter · balans 355 245 €
Veelgestelde vragen over Blessing
Wat is de omzet van Blessing?
Blessing legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2024.
Wat is het btw-nummer van Blessing?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0653916095 voor Blessing, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0653.916.095.
Waar is de zetel van Blessing?
Volgens het KBO-register is de zetel van Blessing gevestigd in 1050 Elsene.
Wat is het eigen vermogen van Blessing?
Bij de afsluiting van boekjaar 2024 bedraagt het eigen vermogen van Blessing 91 402 €, een solvabiliteit van 25,8 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft Blessing?
Gemiddeld 4,6 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2024.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Blessing?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Blessing. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Blessing
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →