F.A-Construct BV
9,7 VTEDe score van F.A-Construct verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Balanssterkte
- Liquiditeit
- Terugbetalingscapaciteit
- Rendabiliteit
- Traject
- Conformiteit en register
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Totaal activa -44 % Personeelsbestand (gem. VTE) +54 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Deterministische berekening op de neergelegde jaarrekeningen, zonder AI. De score betwisten of een fout melden
Jaarrekeningen van F.A-Construct
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | −209 214 € | ||||
| Eigen vermogen | −349 860 € | ||||
| Liquide middelen | 67 639 € | ||||
| EBITDA | −175 948 € | ||||
| Totaal activa | 148 784 € |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 31/08/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 19/11/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 02/10/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 01/09/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 31/08/2022
Financiële analyse van F.A-Construct
- Solvabiliteit-235,1 %mediaan van de sector: 35,0 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Intrestdekking
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van F.A-Construct
Publicaties van F.A-Construct in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0627.920.194
- Btw-nummer
- BE0627920194
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0627920194 · vastgesteld op 05/11/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 03/04/2015
- Zetel
- 7100 La Louvière
- Grootte
- Zeer klein · 9,7 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 31/08/2026
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41001)
F.A-Construct (BV) is sinds 2015 gevestigd in La Louvière en actief in: algemene bouw van residentiële gebouwen. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een verlies van 209 214 € en een eigen vermogen van −349 860 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 9,7 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt -235,1 %, onder de mediaan van de sector (35,0 %).
Vergelijkbare vennootschappen als F.A-Construct
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Terrassement 692 Burgerlijke en utiliteitsbouw Sint-Pieters-Leeuw · balans 114 506 €
- LGD Home Burgerlijke en utiliteitsbouw Chapelle-lez-Herlaimont · balans 475 009 €
- Pacho Construct Burgerlijke en utiliteitsbouw Morlanwelz · balans 41 991 €
- V.G.F.T. Chiaramonte Burgerlijke en utiliteitsbouw Morlanwelz · balans € 1,27 mln
- Q-Boo Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Zulte · balans 151 951 €
- Group Andrade Burgerlijke en utiliteitsbouw Sint-Pieters-Leeuw · balans 187 364 €
- Lebrun Michael Burgerlijke en utiliteitsbouw Gesves · balans 187 007 €
- Tutoart Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g. Wezembeek-Oppem · balans 76 250 €
Veelgestelde vragen over F.A-Construct
Wat is de omzet van F.A-Construct?
F.A-Construct legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van F.A-Construct?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0627920194 voor F.A-Construct, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0627.920.194.
Waar is de zetel van F.A-Construct?
Volgens het KBO-register is de zetel van F.A-Construct gevestigd in 7100 La Louvière.
Wat is het eigen vermogen van F.A-Construct?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van F.A-Construct -349 860 €, een solvabiliteit van -235,1 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft F.A-Construct?
Gemiddeld 9,7 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van F.A-Construct?
Het register telt 2 actieve mandaten bij F.A-Construct. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van F.A-Construct
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →