V.Performance BV
2,9 VTEDe score van V.Performance verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +82 % Totaal activa +5 % Personeelsbestand (gem. VTE) -19 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van V.Performance
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 69 564 € | ||||
| Eigen vermogen | 344 059 € | ||||
| Liquide middelen | 110 238 € | ||||
| EBITDA | 173 236 € | ||||
| Totaal activa | € 1,19 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2025neergelegd op 29/06/2026
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2024neergelegd op 30/06/2025
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2023neergelegd op 09/07/2024
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2022neergelegd op 20/07/2023
- Boekjaar afgesloten op 31/12/2021neergelegd op 15/07/2022
Financiële analyse van V.Performance
- Solvabiliteit28,9 %mediaan van de sector: 42,2 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van V.Performance
Publicaties van V.Performance in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0578.865.415
- Btw-nummer
- BE0578865415
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0578865415 · vastgesteld op 18/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 23/01/2015
- Zetel
- 8530 Harelbeke
- Grootte
- Zeer klein · 2,9 VTE
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 29/06/2026
- Activiteit
- Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95311)
V.Performance (BV) is sinds 2015 gevestigd in Harelbeke en actief in: algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 69 564 € en een eigen vermogen van 344 059 €; de omzet is niet gepubliceerd. Met 2,9 voltijdse equivalenten is het een zeer kleine onderneming naar personeelsbestand. De solvabiliteit bedraagt 28,9 %, onder de mediaan van de sector (42,2 %).
Vergelijkbare vennootschappen als V.Performance
Ondernemingen met dezelfde activiteit, van vergelijkbare grootte en zone, buiten de eigen groep.
- Garage - Carrosserie Vanlauwe Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Izegem · balans 491 485 €
- Auto Service Callebert Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Ledegem · balans 421 949 €
- M Automotive Engineering Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Jabbeke · balans € 1,38 mln
- LBZ Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen Geel · balans 904 643 €
- HAZARD Arnaud Detailhandel in motorvoertuigen Pecq · balans 768 885 €
- Bem Groep Detailhandel in motorvoertuigen Lokeren · balans 789 007 €
- Mehran Group Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Stekene · balans 753 441 €
- Tagliarini Reparatie en onderhoud van motorvoertuigen Jemeppe-sur-Sambre · balans € 1,99 mln
Veelgestelde vragen over V.Performance
Wat is de omzet van V.Performance?
V.Performance legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van V.Performance?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0578865415 voor V.Performance, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0578.865.415.
Waar is de zetel van V.Performance?
Volgens het KBO-register is de zetel van V.Performance gevestigd in 8530 Harelbeke.
Wat is het eigen vermogen van V.Performance?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van V.Performance 344 059 €, een solvabiliteit van 28,9 % van het balanstotaal.
Hoeveel werknemers heeft V.Performance?
Gemiddeld 2,9 voltijdse equivalenten volgens de sociale balans van boekjaar 2025.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van V.Performance?
Het register telt 2 actieve mandaten bij V.Performance. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van V.Performance
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →