Construct Support BV
De score van Construct Support verschijnt met een gratis account.
Bekijk de score- Samenvatting? / 5
- Solvabiliteit
- Liquiditeit
- Intrestdekking
- Rendabiliteit
- Schuldgraad
- Positie in de sectort.o.v. peers
- Leverancierskredietop 30 d
- Leencapaciteitleenbaar
- Waarderingcentraal
Zichtbaar na aanmelding: maak uw account aan, de Pro-proef van 14 dagen is gratis.
Kerncijfers 2025
Evolutie 2022 → 2025: Eigen vermogen +182 % Totaal activa -63 %
Jaarrekening van de vennootschap zelf (niet geconsolideerd).
De volledige fiche omvat 10 boekjaren; een gratis account toont er 2. →Jaarrekeningen van Construct Support
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Nettoresultaat | 460 574 € | ||||
| Eigen vermogen | 969 575 € | ||||
| Liquide middelen | 253 728 € | ||||
| EBITDA | 279 105 € | ||||
| Totaal activa | € 1,50 mln |
Neergelegde jaarrekeningen
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2025neergelegd op 25/03/2026
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2024neergelegd op 30/04/2025
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2023neergelegd op 30/04/2024
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2022neergelegd op 28/04/2023
- Boekjaar afgesloten op 30/09/2021neergelegd op 29/04/2022
Financiële analyse van Construct Support
- Solvabiliteit64,6 %mediaan van de sector: 58,5 %
- Current ratio
- Nettomarge
- ROE
- Fin. schuld / EBITDA
- Dekking financiële kosten
- Klantenrotatie (DSO)
Bestuur en controle van Construct Support
Publicaties van Construct Support in het Belgisch Staatsblad
Ondernemingsnummer, btw-nummer en zetel
- Ondernemingsnummer (KBO)
- 0556.621.137
- Btw-nummer
- BE0556621137
- Peppol
- Ingeschreven · 0208:0556621137 · vastgesteld op 13/10/2026
- Rechtsvorm
- BV
- Oprichting
- 09/07/2014
- Zetel
- 9230 Wetteren
- Laatste jaarrekening
- 2025 · neergelegd op 25/03/2026
- Activiteit
- Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200)
Construct Support (BV) is sinds 2014 gevestigd in Wetteren en actief in: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Voor boekjaar 2025 rapporteert ze een winst van 460 574 € en een eigen vermogen van 969 575 €; de omzet is niet gepubliceerd. De solvabiliteit bedraagt 64,6 %, boven de mediaan van de sector (58,5 %).
Vergelijkbare vennootschappen als Construct Support
Zelfde activiteit (NACE-code), zetel in dezelfde provincie, balanstotaal dat het dichtst in de buurt ligt.
- Debaere & Verstraete9880 Aalter
- The Harbour9000 Gent
- Kasoemka9310 Aalst
- Clavis Forestry9250 Waasmunster
- A.L.G.9070 Destelbergen
- A.T. Invest9000 Gent
- Venserv9820 Merelbeke-Melle
- Investiva9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Veelgestelde vragen over Construct Support
Wat is de omzet van Construct Support?
Construct Support legt een jaarrekening neer volgens een schema waarin de omzet niet verplicht is: die is niet gepubliceerd voor 2025.
Wat is het btw-nummer van Construct Support?
In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer voorafgegaan door BE: BE0556621137 voor Construct Support, als de vennootschap btw-plichtig is. Het ondernemingsnummer (KBO) is 0556.621.137.
Waar is de zetel van Construct Support?
Volgens het KBO-register is de zetel van Construct Support gevestigd in 9230 Wetteren.
Wat is het eigen vermogen van Construct Support?
Bij de afsluiting van boekjaar 2025 bedraagt het eigen vermogen van Construct Support 969 575 €, een solvabiliteit van 64,6 % van het balanstotaal.
Wie is zaakvoerder of bestuurder van Construct Support?
Het register telt 1 actieve mandaten bij Construct Support. Namen en functies staan in de volledige fiche, met de akten gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad.
De volledige fiche van Construct Support
Bestuurders en mandaten, deelnemingsnetwerk, akten van het Staatsblad, tien boekjaren rekeningen en ratio's, Excel-export, en de analyse van Idonis in één vraag.
Volledige fiche openen →